Untitled

Cinsel Büyü Nasıl Bozulur?

Büyü dediğimizde aklımıza, insanların metafizik olarak olayları, nesneleri ve insanları etkileyebilmek adına, muska, tılsımlı sözler ve bazı nesnelerle yapılabilen bir uğraş gelmektedir. Bu uğraş pek çok amaçla pek çok konuda yapılabilmektedir. Ayırma, bağlama, insanların sağlıklarını bozma, itilaflı olunan kişilere zarar verme ve hatta ölümüne sebep olabilme gibi çeşitleri vardır. Fayda amaçlı yapılabildiği gibi kötülük amaçlı kara büyülerde yapılabilmektedir.

Yukarıda bahsettiğimiz pek çok konuda büyü yapılabildiği gibi cinsel fonksiyonu etkileyen, çiftler arasındaki cinsel soğumaya sebep olan büyülerde yapılmaktadır. Burada evli çiftleri ayırma anlamında yapılabildiği gibi, aldatabilecek kocalara eşleri tarafından yapılan cinsel büyülerde mevcuttur. Ya da bu tarz amaçlar dışında, itilaflı olunan kişilere zarar verme amaçlı da iktidarsızlığa sebep olabilecek cinsel büyüler yapılabilmektedir. İyi anlamda bakacak olursak kişilerin, cinsel problemlerine karşın cinsel güç kazanmak adına da kendi kendilerine büyü yapabildikleri bilinmektedir. Kötü anlamda yapılan cinsel büyüler fark edildiğinde aklımıza cinsel büyü nasıl bozulur gibi bir soru gelmektedir. Bu yazımızda, cinsel büyülerin hangi amaçlarla yapıldığı konusunu detaylandıracak olup, cinsel büyülerin ne olduğuna kısaca değinip, cinsel büyü nasıl bozulur sorusuna cevap arayacağız.

Cinsel Büyü Nedir? Ne Amaçla Yapılır?

Cinsel büyü dediğimizde aklımıza, kişilerin cinsel fonksiyonlarını etkilemek amaçlı yapılan bir büyü çeşidi gelir. Halk arasında bel büyüsü, bel bağlama büyüsü gibi kavramlarla da bilinir.  Cinsel performansını arttırmak isteyip iyi niyetle de yapılabileceği gibi kötü niyetlerle de yapılabilmektedir. Çiftleri cinsel olarak soğutup ayırmak, itilaflı olunan kişilere bu şekilde zarar verebilmek gibi kötü niyetlerden bahsedebiliriz. Örneğin evli insanların ayrılması istendiğinde hem kadına hem erkeğe cinsel soğukluk verecek büyü yapılabilmektedir. Burada beklenen şey cinsel problemlerin çiftlerin aralarını açmasıdır. Kişilere zarar amaçlı olarak bir örnek vermek gerekirse; İhtilaflı olunan kişinin cinsel sorunlarla uğraşıp strese girmesi, eşleriyle huzursuzluklara sebebiyet vermek ve kişiyi iktidarsızlık hastalığıyla uğraştırmak gibi zararlar amaçlanabilmektedir. Bu tarz zararların önüne geçmek içinde cinsel büyü nasıl bozulur gibi bir sorgulama yaparız.

Cinsel Büyü Bozulabilir mi?

Bozulabileceği konunun uzmanları tarafından söylenmektedir. Her yapılan büyü gibi cinsel büyülerde belli sürelerde bozulabilmektedir. Bunun içinde bu konuda uzman kişilerden destek almak, daha etkili bir çözüm olacaktır. Kısaca her büyü için söylediğimiz gibi zorluk derecesine göre 3 hafta içinde bu beladan kurtulmak, uzman medyumlarımızla mümkündür. Bunun içinde işinin ehli medyumlarla iletişime geçilmelidir.

 

Bir önceki yazımız olan Fotoğrafa Yapılan Büyü Nasıl Bozulur başlıklı makalemizde fotoğrafa yapılan büyü, fotoğrafa yapılan büyü nasıl bozulur ve fotoğrafa yapılan büyünün yan etkileri nelerdir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir