Bağlama Büyüsü Etkileri Nelerdir

Toplum içerisinde büyüye inanan insanların sayısı göründüğünden daha fazladır. İnsanlar büyüyü bir araç olarak görmekte ve bazı durumlarda uygulamak istemektedirler. Yapılması istenen pek çok büyü çeşidi mevcuttur. Bunlardan sıklıkla tercih edilenlerden birisi ise bağlama büyüsüdür. Diğer büyüler gibi bağlama büyüsünün de yapılış amaçları ve çeşitleri vardır. Pek çok farklı amaçla kullanıldığı için anlaşılması güç bir büyüdür ve genellikle bu durumdan şüphe duyan kişilerin en çok sorduğu soruların başında ise bağlama büyüsünün etkilerinin neler olduğu gelmektedir. Peki nedir bu bağlama büyüsü?

Bağlama Büyüsü

  Uygulanış amacı olarak oldukça farklı metotları olan bağlama büyüsü oldukça tehlikeli bir büyüdür. Bir çift arasında yakınlaşmayı arttırmak amacı ile kullanıldığı gibi, aynı zamanda ilişkileri bozmak amacı ile de kullanılmaktadır. Büyüler yapısı itibari ile yapılması zor ve uğraş gerektiren işlerdir. Yapılış nedeni ve şekline göre pek çok farklı bağlama büyüsü vardır. İnsanların bu büyüyü tercih etmesindeki temel faktör ise kullanım alanının oldukça fazla olması ve toplumsal ilişkilerde insanlar açısından yaşanan temel sorunlardır. Bağlama büyüsü genellikle şu durumlarda tercih edilmektedir;

  • İlişki içerisinde olan yakınlığın artmasını isteyenler
  • Aralarında soğukluk olduğunu düşünen ve eski yakınlığı sağlamak isteyenler
  • Haset duyulan bir kişinin ilişkisinin bozulmasını isteyenler
  • İş arayan biri ya da birinin iş bulmasını sağlamak isteyenler

Gibi durumlar sıklıkla görülmekte olan durumlardır. Bunların yanında kıskançlık hissi duyulan birinin işlerinin rast gitmemesi ve huzurunun bozulması için yapılan bağlama büyüleri de vardır.

Bağlama Büyüsünün Bozulması

  Büyülerin genel itibariyle yapılma işlemlerinin zor olduğu bilinmektedir. Bağlama büyüsü de diğer büyüler gibi yapımı meşakkatli olan bir işlemdir. Mutlaka uzman bir hoca veya medyum tarafından sağlanmalıdır. Yine aynı şekilde bağlama büyüsünün bozulması için de bu tarzda birisi gerekmektedir. Bunun temel sebebi insanların bilgisiz ve yanlış uygulamaları ile yapmaya çalıştığı büyülerden sıkıntı çekebilecek olmalarıdır. Bağlama büyüsünün etkileri nelerdir ve bu durum nasıl anlaşılmaktadır?

Bağlama Büyüsü Yapıldığını Nasıl Anlarım? Etkileri Nelerdir

Uygulanış şekli olarak farklılık gösteren büyüler genellikle anlaşılması zor büyülerdir. Bağlama büyüsünü nasıl yaparım sorusunun cevabı da bu duruma benzer bir yapıdadır. Olumlu ya da olumsuz hislerle yapılan büyülerden birisidir. Yapılış düşüncesine göre de etkileri farklılık göstermektedir. Birisine bağlama büyüsü yapıldığının anlaşılması zor olduğu için kesin olarak emin olmadan herhangi bir işlem sağlanmamalıdır. Yapılacak yanlış hamlelerin kişi açısından kötü sonuçları olabilmektedir. Büyü yapılmamış birisine büyü bozma işlemi gibi işlemler yapılması da oldukça zararlıdır.

Bir önceki yazımız olan Sevdiğim İnsanı Kendime Bağlama Büyüsü başlıklı makalemizde Bağlama Büyüsü Fiyatı Yaptıranlar ve Yorumları, bağlama büyüsü kim yapar ve bağlama büyüsü nasıl yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir