Bana Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarım

Kişilerin kendilerine büyü yapılması en büyük korkusudur. Bunun nedeni başkasının etkisi altına girmek ve kendi düşüncelerinin hakimiyetini yitirmek olarak görülebilmektedir. Özellikle kişiler kendilerinde ummadıkları durumlar ile karşılaştıkları zaman büyüden şüphe edebilirler. Hayatta sevmeyeceği birine aşık olmak, hayatta yapmayacağı bir işi yapmaya başlamak ya da tiksindiği şeyleri sevmeye başlamak kısacası kişinin huyunun değişmesi gibi durumlar bu konuda dikkate alınması gereken unsurları göstermektedir.

Bu yazımızda bana büyü yapıldığını nasıl anlarım konusu üzerinde sizlere yardımcı olmaya çalışılacaktır. Bu sayede büyü işlemleri ile ilgili detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Hatta büyü yapıldığını fark edebilir ve ilgili büyüyü üzerinizden bozdurmak için gerekli çalışmalara da adımlar atabilirsiniz. Kolay ve hızlı yöntemler için, birebir uygulamalar için sizler de sitemizi takip edebilir ve büyüye dair merak ettiğiniz her çalışmayı burada bulabilirsiniz.

Büyü Yapılan Kişide Oluşan Etkiler

l Kişinin dalgın olması

l Yapmayacağı şeyleri yapmaya başlaması

l Kendinde değişik bir durum olduğunun farkında olması

l Sevdiği ya da sevmediği şeylerde değişiklik olması,

l Çok uyku hali, sürekli depresyonda hissetme ya da hayali alemde yaşama

l İşlerinin rast gitmemesi, kazandığı paranın hayrını görememe gibi durumlar.

l Kısmetinin kapalı olması, şansının olmaması vb. durumlar

l Ruhsal bunalım yaşama, ot gibi yaşama, kendi içerisinde sürekli canının sıkkın olması gibi durumlar

l Şeytani büyüler ile birlikte insanın intihara meyil etmesi de büyük oranda karşılaşılan durumlar olarak ortaya çıkmaktadır.

Büyü Yapılan Kişinin Büyüden Kurtulma Yolları

Bir kişi üzerinde büyü olduğunun hissine kapılıyor ise anında bir medyum ile görüşmesi gerekir. Medyum ya da alanında uzman olan bir hoca, bir kişinin üzerinde büyü olup olmadığını kolay bir şekilde anlayacaktır. Bunun için yapılması gereken en önemli işlemlerden bir tanesi de yapılan çalışmalardan sonra büyü bozma işleminde de ilgili hocaya güven duymak olmalıdır.

Uzman hoca ya da bu işler ile uğraşan bir medyum yapılması gereken çalışmalar kapsamında ne büyüsü yapıldığını anında görebilir. Bu etkilerden ve yapılan işlemlerden yola çıkılarak aksi bir hareket ile birlikte, yapılan büyünün anında bozulmasına da yardımcı olmaktadır. Bu gibi etmenler kapsamında dikkat edilmesi gereken en önemli özellik kişinin kendi üzerinde yapılan büyünün etkisinden kurtulması ve hayata daha pozitif bakabilmesidir.

Çünkü bir büyü yapılıyor ise, muhakkak ki o kişinin bir başka kişinin etkisi ve tesiri altına girilmesi ile elde edilmiş olmasından ileri gelmektedir.

 

Bir önceki yazımız olan Kendinden Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde kendinden soğutma büyüsü, kendinden soğutma büyüsü nasıl yapılır ve Soğutma Büyüsü Medyum Burak hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir