Büyü Yapan Medyum

Büyü yapan medyum ve hocalar sizin isteklerinize göre sizi yönlendirmekte ve sorunlarınıza göre farklı işlemler yapmaktadırlar.

Büyüler yüzyıllar boyunca insanların başvurdukları özel ve mistik yöntemler olagelmiştir. Aşık etme, geri getirme, bağlama ya da muhabbet amaçlı, ayırma ya da soğutma niyetiyle, uzak tutma, kısmetin açılması, dil bağlama ya da ikna etme niyetiyle büyülerin yapılması olagelmiştir. Büyülerin yapılması belirli amaçlara göre değişebilir. Buna göre büyülerin çeşitleri de değişebilir. Bu nedenle, temelde büyüler üçe ayrılır. Beyaz büyüler temiz kalple ve amaçlarla, örneğin gidenin geri gelmesi, aşık etmek için yapılan büyülerdir. Kara büyüler ise papaz büyüsü veya voodo büyüsü gibi, kişiye sorun yaşatmak üzere yapılan ritüellerdir. Gri büyüler ise hem beyaz büyü, hem de kara büyü özelliklerini taşıyan, hem iyi, hem de kötü niyetle unsurları olan büyülerdir.

Büyü Yapan Medyumlar ve Burak Hoca

Dünya genelinde olduğu gibi, ülkemizde de büyü yapan medyum bulmak kolay değil. Medyumlar büyüleri yapan kişilerdir. Ancak gerçek medyum size bu konuda yardımcı olabilir. Büyü yapan medyumlar, doğuştan gelen bir medyumluk yeteneklerine sahip olan, dini bilgileri bütün olan, diğer alemlerle iletişime geçmeyi bilen ve bu konuda yetenekleri olan kişilerdir. Gerçek medyum kesinlikle insan sağlığına zarar verecek, kişinin yaşamını olumsuz etkileyecek kara büyüleri yapmaz. Tersine bunların bozulması noktasında yardımcı olur. Ülkemizde gerçek medyum olan az sayıda kişiden biri medyum Burak Hoca dır. Burak Hoca ülkemizin dört bir yanından, büyüler ve büyü bozma işlemleri noktasında sizlere yardımcı olmaktadır.

Burak Hoca ile destek aldım ve sevdiğime kavuştum

Medyum Burak Hoca sayesinde, benden ayrılmak isteyen eşimi kendime yeniden aşık ettim. Kendisini tanımak ve onlardan yardım almak isterseniz, 05533718994 numarasından ve [email protected] adresinden de iletişime geçebilirsiniz. Benim gibi uzaktan destek alabilirsiniz ya da aynı şehirdeyseniz, yüzyüze de görüşebilirsiniz. Ben kendisine durumumu anlattığımda bana vefk işlemini yapacağını, bunun uygun olduğunu ancak 40 gün sonra yeniden bakılacağını ve gerekli olursa tekrar değerlendirme yapacağını belirtti. Kendisinin ilgisinden, devamlı şekilde arayıp sormasından da son derece memnun kaldım. Ben de sizlere tavsiye ediyorum Burak Hocayı…

Vefk işleminde, hocamın yedi günde hazırladığı bir muskayı devamlı şekilde taktım. Hem muska takmak, hem de hocanın verdiği duaları devamlı olarak onun dediği sayıda okumak gerekiyor. Bundan sonra tabi Allahtan yardım isteyecek ve inanacaksınız. Abdest alın ve kesinlikle her gün duanızı okuyun. Bu sürede alkol de kesinlikle almamalısınız. Bu süre içinde sevdiğim adamın bana geldiğini gördüm. Hocam bana harika bir geri getirme büyüsü yaptı yani. Size de bu özel insanı tavsiye ederim. Sıcak ve samimi bir insan olduğunu da söylemem lazım. İnsan yardım istediği zor zamanlarda ilgi istiyor ve iyiniyetli bir insan olan hocam da bunu fazlasıyla size sunmaktadır.

Bir önceki yazımız olan En İyi Medyum başlıklı makalemizde ankara en iyi medyum, en iyi medyum ve en iyi medyum kimdir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir