Büyü Yapmak için Ne Okunmalı

Büyü için ne okunur?

Büyü tüm insanlık tarihi için oldukça önemlidir. İnsanların tarih boyunca hep merak konusu olmuştur. Olmaya da devam edecek bir konudur. Tarih boyunca insanlar hep birbirlerini yönetmek istemişlerdir. Bu doğrultu da eylemlerde bulunmuş ve kendilerine yöntemler geliştirmişlerdir. Bunlardan bir kısmı fiziksel eylem gerektiren yani insanlar temas içerisinde gerçekleştirebileceğiniz şeylerdir. Örneğin, şiddet. Şiddet ile insanları baskı altına alabilir ve yönetebilirsiniz. Bir başka yöntem ise büyü gibi yollardır. Yönetme arzusu insanların içerisinde kalmış onların karanlık yönlerini ortaya çıkaran bir histir. Herhangi bir insanın eline başka insanları yönetebilecek herhangi bir yöntem verildiğinde herkesin değiştiğini görebilirsiniz. Mesela bir anda zengin olan kimseler ellerine diğer insanlar üzerinde uygulayabilecekleri ve onları yönetebilecekleri bir durum geçer ve bunu kullanırlar. Sizler bu yazıyı şu anda okuduğunuza göre içinizde olan bu yönetme arzunuzu keşfetmiş bulunmaktasınız. İlk önce kendinize insanları neden yönetmek istediğinizi sormanız gerekmektedir. Bu soruya cevap bulduktan sonra sorumuza geri dönelim büyü için ne okunur? Evet, bu gerçek bir merak konusudur. Büyünün çeşitleri olduğu için büyü için ne okunur sorusunun da çeşitli cevapları mevcuttur. İlk olarak büyünün hangi çeşitlerinin olduğuna bakalım.

Büyünün çeşitleri

Büyünün birçok çeşidi bulunmaktadır. Bunlar bağlama büyüsü, ayırma büyüsü, aşık etme büyüsü, ayırma büyüsü, işlerinin yoluna sokma büyüsü, sevmediğiniz kimselerin huzurunu kaçırmak için olan büyüler olarak çeşitlenmektedir. İlk olarak bağlama büyüsüne bakalım. Bağlama büyüsü sevdiğiniz kişiye, herhangi bir yakınınıza ya da iş yerinize yapabileceğiniz büyülerdir. İş yerinize bu büyüyü yaparak vazgeçilmez eleman haline gelebilirsiniz. Tabi burada iş yeri sahibine yaptığınız durumda size aşık olması da bir ihtimal olabilir. Aman dikkat edin. Ayırma büyüsüne gelirsek bu büyü sevdiğinizi eşinden, sevgilisinden veya hoşlanmadığınız bir kimseyi iş yerinizden uzaklaştırmak için yapabileceğiniz büyü türüdür.  Âşık etme büyüleri içerisinde en bilinen ve güçlü olanı regl kanı ile yapılan büyüdür. Diğer büyüler gibi bunu yaparken de oldukça dikkat etmelisiniz. Bu büyü hakkında bilgi edinmek için diğer yazılarımıza göz atabilirsiniz. Şimdi büyü için ne okunur sorumuza geri dönersek her büyü için farklı şeylerin okunabileceğini söyleyebiliriz. Sizin ihtiyacınızın ne olduğunu ve yanlış bir şey yapmamanız için en doğrusu konunun bir uzmanı ile konuşulmasıdır. Uzmanlar sizin için gerekli olan okumanın ne olduğunu belirleyecektir. Bu yolla da yukarıda ki örnekte söylediğimiz gibi yanlış bir sonuca ulaşmamış olursunuz.

Bir önceki yazımız olan Büyü Uzaktan Nasıl Bozulur başlıklı makalemizde büyü bozma yolları, büyü bozmak için ne yapılmalı ve büyü nasıl bozulur hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir