Çivi Büyüsü

Çivi büyüsü denildiğinde aklımıza genelde gelen belirli sorular vardır ve bu sorulan soruların cevaplarını mutlaka işini bilen bir uzmandan almak isteriz. Çünkü büyü denilen şey oldukça geniş bir bilgi hazinesi olarak açıklanabilir. Bu noktada dikkat etmeliyiz ki büyü metafiziksel bir olgudur. Bu da demektir ki her insanın göremeyeceği, duyamayacağı ve bunu takiben de büyü hakkında bir şey yapamayacağı bir alandır. Özellikle çoğu yetimizi kullanamadığımız bu alanda bizden daha çok bilen ve bu doğa üstü alanda olsa dahi tüm yetilerini son derece başarılı bir şekilde kullanabilen uzmanlar bizlerin danışması gereken kişilerdir. Yazımızda çivi büyüsü hakkında merak ettiklerinizi cevaplandırmaya çalışacak ve bu büyü türünü sizlere açıklayacağız.

Çivi büyüsünü yaparken nelere dikkat etmeliyiz?

Öncelikle şunu belirtmeliyiz ki uzman olmayan hiç kimse büyü ve büyü benzeri uygulamaları yapmaya çalışmamalıdır. Bu tip uygulamalar uzun bir tarihe ve bu tarihin getirmiş olduğun uzun tecrübe ve bilgi birikimlerini ciddi çalışmalar sonucu sindirme ile ancak vakıf olunabilecek uygulamalardır. Bu neden ile bildiğinizi düşündüğünüz birçok büyü alanında bile mutlaka bir noktada eksiğiniz olabilir. Bu eksiklerin sizler için sorun yaratmaması adına mutlaka hangi büyüyü yaptırmak isterseniz isteyin, bir uzman medyumun bilgileri ışığında hareket etmek en mantıklısı olacaktır.

Ayrıca çivi büyüsü genelde bağlama büyüsü olarak da bilinmektedir. Bu büyüyü yaptırmak adına uzman medyumunuza başvurduğunuzda mutlaka sizin içerisinde bulunduğunuz durum göz önüne alınacaktır. Sizin şartlarınıza uygun olarak düzenlenecek olan bu büyü bu sayede size uygun olarak işlemeye başlayacaktır. Bu durumu birbirine bağlı ve en küçük hareketin bir diğerini etkilediği bir olay bütünü olarak düşünebilirsiniz. Çünkü zaten büyünün işleyiş biçimi de bu şekildedir.

Çivi büyüsü etkisini ne zaman gösterir?

Büyü yapılan insana özgü bazı uygulamaları ve ritüelleri içerisinde barındıran ve metafizik güçleri kullanabilen bazı insanların gerçekleştirdiği uygulamalardır. Bu neden ile de ritüeller yapılan insana özel olarak hazırlanmaktadır. Her birimizin yaşadıkları, çevresi, kişilik özelliği gibi pek çok özellik de farklılık gösterdiği için her büyü yapımı çeşitli farklılıklara sahiptir. Bu farklılıklar sebebi ile de her büyünün etki etme süresi, yapılma süresi birbirinden çok farklı olabilir. Iki farklı insanın aynı büyüyü aynı anda yaptırmasının bile sonuçları çok farklı olabilir. Ancak bu durum son derece normaldir. Çünkü büyü kişiye özel olan sorunları çözmeye yönelik olarak geliştirilecek olan ritüellerdir.

Bir önceki yazımız olan Büyü Nasıl Bozulur Nihat Hatipoğlu başlıklı makalemizde büyü bozma kesin çözüm, büyü bozma yöntemleri ve büyü nasıl bozulur hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir