Erkeği Kendine Bağlama Büyüsü

Erkeği kendine bağlama büyüsü son dönemlerde kadınların kendi imkânları ile birlikte bir medyumdan yarar sağlayarak yapmış oldukları işlemleri barındırmaktadır. Erkeği kendine bağlama büyüsü kapsamında sunulan ve buna uygun olarak da yapılan çalışmalardan yararlanmak için yazımızdan yararlanabilirsiniz.

Erkeği Kendine Bağlama Büyüsü Nedir

Erkeği kendine bağlama büyüsü yapılan çalışmalar kapsamında sunulmuş olan ve buna uygun olarak da birçok avantajı yanında bulunduran bir çalışmadır. Erkeğini kendine bağlamak ve evine yuvasına bağlamak amacı ile çalışma yaptıran kadınlar bunu tercih etmektedir. Erkeği kendine bağlama büyüsü ile birlikte bağlama yapılan çalışmaların da anlamlı ve amacına uygun olması gerekmektedir. Bu nedenle bu çalışmanın yapılması ile birlikte, profesyonel ve işin uzmanı bir medyumdan yardım almak her zaman önemli hale gelmektedir.

Erkeği Kendine Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır

Erkeği kendine bağlama büyüsü bir medyum ya da hoca tarafından yapılır. Bu büyüyü yaptıran kişi de ilgili çalışmaya katılır. Bu sayede bu büyünün etkileri ile birlikte profesyonel anlamda sunulan ve ayrıcalıklı işlemler ile kolay ve etkili bir şekilde yapılan bir büyü olmaktadır. Kendine bağlamak isteyen kişiler birbirlerinin kaderi olma ve yollarının kesişmesi amacı ile de bu büyüye başvurmaktadır. Yani sadece eşler bu büyüyü birbirine yapmaz. Bunun dışında sevgililer de ya da hoşlandığı bir kişi olan ve bu kişinin platonik takılması ile durumu ciddileştirmeye çalışan kişiler de ilgili büyü yöntemine başvuruda bulunabilir.

Erkeği Kendine Bağlama Büyüsü Neden Yapılır

Bazen sevdiğiniz kişi sevmeyebilir. Evlendiğiniz adam eski heyecanını kaybetmiş görünebilir. Kadınlar bazen bu erkekler annelerinden uzaklaşsın diye bazen başka kadınlara ilgi göstermesin diye bazen de öfke ve nefret ile hükmetme arzusundan kaynaklı olarak erkeği kendine bağlama büyüsü yapmaktadır. İlgili büyü ile birlikte profesyonellik söz konusu olmakta ve bu konuya ilişkin de yaptıran kişinin unvanına ve gücüne göre de tesirini göstermektedir.

Erkeği Kendine Bağlama Büyüsü Etkileri Ne Kadar sürer

Erkeği kendine bağlama büyüsü yapıldığı zaman, büyünün yapım aşaması bitince işlem de başlamış olur. Bazen anında etkisi görülür bazen ise iş 41 güne kadar uzayabilmektedir. 41 rakamı medyumluk konusunda önemlidir. Rahmani büyülerin yapılma işlemlerinin ay da büyü bozum işlemlerinin 41 gün olması ve iki vakte kadar anında etkisini göstermesi beklenmektedir. Süre bakımından yapılan çalışmanın kapsamında göre değişkenlik söz konusudur. Ayrıca büyü yapılan kişilerin de etkilenme süresi kişilerin yıldız durumları ve doğum zamanlarında aldıkları enerji ile örtüşmektedir.

 

Bir önceki yazımız olan Kırmızı Büyü Nasıl Yapılır başlıklı makalemizde kırmızı büyü, kırmızı büyü nasıl yapılır ve kırmızı büyü yapılışı hakkında bilgiler verilmektedir.

“Erkeği Kendine Bağlama Büyüsü” için 1 yorum var.

  1. saplantılı bi ilişki yaşadım 4 sene bi ayrılıp bi barışıp,en son çok büyük bi kavgayla ayrıldık ve bitti herşey yada ben öyle zannediyordum meğerse adamın benden hala vazgeçmeye hiç niyeti yokmuş,ayrıldıktan sonra tuhaf şeyler olmaya başladı bende mesela sürekli uyuyordum, halsizdim,başağrım hiçgeçmiyordu,huzursuzluk hakimdi hep bende,bi arkadaşım benim bu durumumun bir durum olduğunu yardım almamız gerektiğini söyledi ve netten araştırmalarımız neticesinde Burak hocayı bulduk ve akşamına aradım hocamı durumumu anlattım,bana bakım yaptı ve büyünün etkisinde olduğumu söyledi ondan başka kimseye yar olayayım,gözüm ondan başkasını görmesin diye yapmış nasıl bişey yaptırdıysa yataklara düştüm resmen,Burak hocam hemen işlemi başlattı bu etkinin geçmesi ve benden soğuması için,ayrıca birde koruma işlemi yaptırdım,1.5 ay sonra artık geceleri rahat uyumaya başladım,başağrım ve halsizliğim gitti,eski enerjim yerine geldi ayrıca o ruh hastasındanda birdaha haber gelmedi.kötü süreçler atlattım,çok şükür bu halime Burak hocam sayesinde geldim,ALLAH ondan razı olsun…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir