Eşe Büyü Yapmak Günah Mı

Büyü her zaman insanların merak ettiği konulardan bir tanesi olmuş ve bugüne kadar yok olmadan aksine artarak gelebilmiş bir şeydir. Bu neden ile insanlar büyü konusunda fazlasıyla meraklı bir şekilde büyü hakkında bilgi almaya çalışmaktadır. Bunlardan en çok merak edilen konu ise eşime büyü yapabilir miyim ya da eşe büyü yapmak günah mı sorularının cevaplarıdır. Sizler için bu iki sorunun cevabını araştırdık ve bulduklarımızı sizler ile paylaşmak için bu yazıyı yazıyoruz. Işte aklınızı karıştıran bu soruların yanıtları!

Eşime büyü yapabilir miyim

Eşinize eğer isterseniz büyü yapabilirsiniz. Bu konu oldukça açıktır. Çünkü eğer ister iseniz herkese büyü yapabilirsiniz. Bu konu tamamen sizin istek, arzu ve ihtiyaçlarınıza göre şekillenen bir konudur. Bu neden ile sizler kendi yaşantınızda sorun olarak gördüğünüz şeyler aşmak için büyü konusunu düşünüp sizlere büyünün yardımcı olabileceğinde karar kılmış olabilirsiniz. Diğer insanlara yapabildiğiniz gibi eşinize de birçok büyü yapabilirsiniz. Bu büyüler genellikle bağlama ve aşık etme büyüleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Eşlerini kaybetmek istemeyen insanlar genellikle eşlerine bağlama ya da aşk büyüleri yaparak kendi aşk hayatlarındaki çalkantıları durdurmaya, ilişkilerini kurtarmaya odaklanmaktadır. Bu neden ile eşinize yapacağınız büyü sadece eşinizi değil sizin eşiniz ile olan ilişkinizi de oldukça etkileyecektir. Bu etkileşimi iyi düşünerek karar vermeniz ve ilişkilerinize yansıyabilecek çeşitli olumlu ya da olumsuz etkileri göz önüne alarak bir karar vermelisiniz.

Asıl merak edilen konu ise eşe büyü yapmak günah mı konusudur. Eşe büyü yapmak günah mı sorusu oldukça tartışmalıdır. Bu konuyu konuşmadan önce yapılan büyülerin günah olup olmadığını sorgulamamız gerekmektedir. Neticede eşinize ya da bir başka kişiye de yapsanız önemli olan kime yaptığınız ziyade o kişiye ne yapacağınız olacaktır.

Yapılan büyülerin etkisi oldukça değişkendir. Bu değişkenlikler sizin büyü yapma amacınıza, büyüyü yapma şeklinize ve büyü yapma yönteminize bağlı olarak değişmektedir. Bu neden ile büyülerin etkisinden yola çıkacak olur isek olası bir olumsuz etki sizin hayatınızda olumlu bir sonuç veriyor ise bile bu konuda tekrar düşünmeniz gerekmektedir. Neticede doğa üstü güçleri kullanarak metafizik bir alana giriyor ve normalde olmayacak bir şeyi olduruyor ya da olacak bir şeye engel olmuş oluyorsunuz. Bu bağlamda düşünecek olur isek yapılan büyü her kime yapılırsa yapılsın düşünmeniz gereken ana etken bu yapılan büyü sonucunda bir insanın zarar görüp görmeyeceği konusudur.

Bir önceki yazımız olan Büyü Yapmak Ne Anlama Gelir başlıklı makalemizde büyü nasıl yapılır, büyü yapmak ne anlama gelir ve büyü yapmak nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir