Etkileme Büyüsü

Herhangi bir ilişkinin başlayabilmesi için gerekil olan temel noktalar vardır. Bu temel noktalardan bir tanesi ve hatta en önemlisi de etkilenmedir. Etkilenme sayesinde yeni ilişkiler, dostluklar ve arkadaşlıklar kurulur. Eğer bir kişi karşısındaki kişiden etkilenmedi ise o kişiyle iletişime geçmeyi tercih etmez. Peki, karşımızdaki kişiyi etkileyemediğimiz zaman ne yapmalıyız? Yani, eğer ne yaparsak yapalım karşımızdaki kişi bizden bir türlü etkilenmiyor ise hangi yolu tercih etmeliyiz? İnsanlar karşılarındaki kişiyi etkileyebilmek adına tarih boyunca bazı büyüler yapmıştır ve bu büyülerden en önde geleni de etkileme büyüsü olarak bilinir.

Bu yazımızda etkileme büyüsüyle ilgili olan her konuyu ele aldık. Etkileme büyüsünün ne olduğunu, nasıl yapıldığını, etkileme büyüsünü hangi hocaların yapıyor olduğunu sizlere anlattık. Yazıyı okuyarak tüm bu bilgileri öğrenebilirsiniz.

Etkileme Büyüsü Nedir

Etkileme büyüsü adından da anlaşılacağı üzere karşıdaki kişiyi etkilemek amacı ile yapılır. Eğer karşıdaki kişi sizden bir türlü etkilenmiyor ve bu yüzden de sizinle herhangi bir iletişim kurmuyorsa bu büyü yapılır. Ya da sizinle iletişim kursa da bir ilişkiye başlamak istemiyor ise de bu büyüye başvurulur. Etkileme büyüsünün amacı sadece istediğiniz kişiyi etkileyebilmektir. Bu kişi sevdiğiniz kişi de olabilir, bir arkadaşınız da olabilir ya da ilişki kurmak istediğiniz birisi de olabilir.

Etkileme büyüsünün ne olduğunu sizler en net bu şekilde anlatabiliyoruz. Şimdi bir diğer merak edilen konuya, etkileme büyüsünün nasıl yapıldığına bakalım.

Etkileme Büyüsü Nasıl Yapılır

Etkileme büyüsü nasıl yapılır konusunda bilmeniz gereken ilk şey bu büyüyü tek başınıza yapamayacağınızdır. Eğer önemli ilmi bilgilerin eğitimini almamış iseniz ve doğuştan gelen yetenekleriniz, manevi kudretiniz yok ise bu tarz büyü işlemlerini yapamazsınız. Etkileme büyüsünü yapmak istiyor iseniz bu yüzden kesinlikle uzman birisi ile görüşmelisiniz. Bu uzman kişi de elbette bir hoca ya da medyumdur. Her hocanın kendisine has bir büyü yapma yöntemi vardır ve hoca ile görüştüğünüzde bu yöntemi size zaten anlatır.

Etkileme Büyüsü Yapan Hocalar Kimlerdir

Etkileme büyüsü yapan bir hoca ile görüşmek istiyor iseniz hemen sitemize girebilirsiniz. Sitemizde her medyum ya da hoca ile ilgili çok çeşitli bilgiler yer almaktadır. Bu hocalardan hangisinin etkileme büyüsü yaptığını kolayca görebilirsiniz.

Etkileme büyüsünün dışında eğer başka büyüleri ve bu büyüleri yapan hocaları da merak ediyor iseniz sitemizde bulunan diğer içerikler size yardımcı olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Erkeği Kendine Bağlama Büyüsü başlıklı makalemizde Bağlama Büyüsü Fiyatı Yaptıranlar ve Yorumları, erkeği kendine bağlama büyüsü ve erkeği kendine bağlama büyüsü nasıl bozulur hakkında bilgiler verilmektedir.

“Etkileme Büyüsü” için 1 yorum var.

 1. Çok güzel giden bir işletmem vardı,kendimi döndürecekte,para biriktirecekte bi kazancım,ama
  malesef ortağımın hırslarına maruz kalıp onu kıramadığım için yaptığım hamleler herşeyi alobora etti,bi anda işverenken işimi kaybettim remi kurumda kantin işletiyordum bu arada…hayatım düzendeyken o düzen başka insanların hırsları yüzünden altüst oldu tekrar girdiğim ihaleyi kaybettim,çok kötü süreçler atlattım ama pes etmedim gücümün tam tükendiğini hissettiğim anda tesadüf netten girdiğim sitede yorumlardan etkilendim,ve Burak hocanın telefonunu buldum,kaybedicek neyim kalmıştıki artık ayrıca dünya dua üzerinde ayakta kalıyordu bence,Burak hocaya durumumu anlattım çektiğim sıkıntıyı,yaşadığım süreci…

  oda bana kısmetimin kapandığını maddi kısmet açma celpi yapacağını
  söyledi akabinde yaptırdığım bu celp kargoyla 2 hafta içinde bana geldi şuanda üzerimde taşıdığım bu işlem
  resmen bana uğur getirdi tekrar bir ihale aldım istediğim niteliklerde,şimdi tekrar herseye eski hatalarımdan
  ders alarak başlıycam,herşeyin çok güzel olacağı inancıyla…

  Burak hocam sayesindee…kesinlikle tavsiye ediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir