Evlenmek için Dua

Günümüzde evlilik zorlaştı. Birine güvenmek ev idare etmek güçleştiği için evlenmek için dua işlemleri yaptıranların sayısı fazla.

Herkes bu durumdan yararlanır hale geldi.  Aile kurmak isteyen, evlenmek isteyen kişileri bir korku sardı. Kaygı ve korkular da evliliğin önünde aşılmaz bir set oluşturdu. Evlenmek için dua her konuda olduğu gibi etkili bir sonuç almayı sağlamakta ve kaçınan herkese ihtiyacı olan cesareti ve gücü vermektedir.  Bekarlara evlenmek için dua yaptırmak önemli bir çözüm sağlar. Hocalar birçok ayeti ve sembolü bir araya getirerek uygun hale getirir ve evlilik için edilen niyetler gerçekleşir. Tüm güçlüklerin üstesinden gelinir. Tüm taşlar yerine oturur ve hiç ummadık yerden kısmetler gelir sizi bulur.

Acilen evlenmek için dualar hızlı sonuç verir. Güvenilir ve ilim sahibi bir hoca yapacağı hamaylı ya da celp ile sorununuza çözüm bulacak ve evlenip yuva kurmanızı sağlayacaktır. Dualar daima etkilidir. Önce niyet sonra dua ve inanç sizi doğru yola ulaştıracaktır. Sıcacık bir yuva, sizi gülen bir yüzle karşılayacak eş ve inşallah birbirinden güzel, sağlıklı çocuklar ile hayatınız şenlenecektir. Yeter ki isteyin. Duanın açmayacağı kapı yoktur. Yeter ki niyet hayırlı olsun sonuçta hayırlı olacaktır.

Evlenmek için nasıl dualar yapılır?

Hocalar sizlerin niyeti üzerine ayet ve sembollerden oluşan tılsımlar yaparlar ve sizden de bazı görevleri yerine getirmenizi isterler. Hamaylıyı taşımak, abdest almak vb. bazı şeyleri sizin yapmanız gerekebiliyor. Kalbin temiz tutulması da oldukça önemlidir. Bu dönemde günah işlememeye de özen göstermek; çok daha dikkatli olmak gerekmektedir.

Ben Nasıl Evlendim?     

Çok uzun yıllar eli ayağı düzgün olmama rağmen kısmetim kapalı dolaştım. Meğer bana biri büyü yaptırmış. Büyü çözüldükten sonra Burak hoca bana bir Celp hazırladı. Yapılan işlemin kuvvetli olmasını rica ettim. Celp en iyi seçimmiş. 14 günde hazırlandı. Kolye şeklindeydi 90 gün üzerimde taşıdım. Burak hoca 90 gün boyunca okudu. Taliplerim artmaya başladı. Artık üzerimde beni beğenen gözleri hissedebiliyordum. Her geçen gün kendime olan güvenim, inancım artmaya başladır. Sonunda beyaz atlı prensim beni buldu. Evlilik için dua işe yaradı. Tanışma, söz, nişan öyle hızlı oldu ki biz bile anlamadık. Şimdi evliyiz. Balayındayız. Bende Burak Hocama teşekkürlerimi iletmek istedim. Evlilik duası sayesinde şu anda dünyanın en mutlu insanıyım. Şimdi sizlerle bu güzel anıyı paylaşıyorum. Dilerim sizler de en kısa zamanda celp yaptırır ve benim gibi muradınıza erersiniz. Burak hocama sonsuz güvenebilirsiniz. Kendisine 05533718994 numaralı telefondan ve [email protected] mail adresinden hemen ulaşabilirsiniz. Hepimiz mutlu olmak istiyoruz. Bir ailemiz olsun; sevdiğimiz yanımızda olsun diye hayal kuruyoruz. Bu hayal olmaktan çıkmalı ve gerçeğe dönüşmeli. Hiç beklemeyin. Kendi mutluluğunuz kendi çabanızda ve dualarda saklı.

Bir önceki yazımız olan Büyü Bozma Duası başlıklı makalemizde büyü bozan dualar, büyü bozan hocalar ve büyü bozma hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir