Evlilik İçin Aşk Büyüsü

Aşk büyüsü; sevdiğiniz kişiyi kendinize aşık etmek ve aşkınıza karşılık vermesini sağlamak için yaptırılan bir büyüdür Dinimizde haram sayılmayan ve günah olmayan bir büyü türü olarak bilinen aşk büyüsü Davas ilmi ile yapıldığında daha etkili olur ve etkisini çok kısa süre de gösterir. Bu şekilde yapılacak bir aşk büyüsü ile ayrılan sevgililer, eşler, nişanlılar ve sözlüler bir araya getirilir. Bağlanma büyüsü olarak da yapılan bu büyü ile sevdiğiniz kişiyi veya aşık olduğunuz birini kendinize bağlayabilir ve aşık edebilirsiniz. Birçok farklı yöntem ile yapılan aşk büyüsü için farklı objeler gerekebilir. Büyü yapılacak kişinin adı, soy adı, annesinin adı, adresi gibi kişisel bilgilerin yanı sıra büyü yapılmasını istediğiniz kişinin kıyafetlerinden bir parça, tırnak, kullandığı bir eşya da kullanılabilir.

 Aşk Büyüsünü Kimler Yapar

Aşk büyüsü yaptırmak istediğinizde yardım alabileceğiniz kişiler medyumlardır. Medyumlar, olağanüstü güçlere sahip olan ve doğa üstü güçlerini kullanarak insanları etkileyen kişilerdir. Büyü konularında çok tecrübeli olan ve büyü konusunda derinlemesine bilgisi bulunan medyumlar aşk büyüsü dahi birçok büyü konusunda sizlere yardımcı olmaktadır. Büyü yaptırmak istediğinizde medyum hocanın çalışma tekniğine göre ilgili objeler hazır hale getirilmelidir. Medyum hoca sahip olduğu bilgi birikim ve deneyim ile evlilik için aşk büyüsü yaparlar. Medyum hocalar aşk büyüsü olarak Papaz büyüsü kullanabilir, bağlanma büyüsü ile aşk büyüsü yapabilir.

Aşk Büyüsü Günah Mı

Aşk büyüsü yaptırmak isteyenlerin çekindiği en önemli konu aşk büyüsünün herhangi bir zararlı etkisinin olup olmadığı, dinimizde yeri olup olmadığı ve dinimizce günah sayılıp sayılmadığıdır.

Aşk büyüsü yaptırılan kişide herhangi bir zararlı etki görülmez. Aşk büyüsü sadece kişinin zihnine etki ederek aşık olmasını sağlamak için yapıldığından fiziki olarak büyü yapılan kişide bir sorun veya zararlı bir etki görülmez. Aşk büyüsü sırasında kullanılan araç ve gereçler dahil olmak üzere büyü yapılan kişide olduğu gibi büyüyü yaptıran kişide de herhangi bir zararlı durum söz konusu değildir.

Aşk büyüsü gibi tüm büyüler dinimizce kabul edilmemekle birlikte yasaklanmıştır. Ancak büyüler insanlık tarihi ile eşdeğer bir tarihe sahip olan ve insanlık tarihi boyunca yapılan tılsımlı olaylardır. İslam dininde olduğu gibi diğer dinler tarafından da yeri olmadığına kanaat getirilen büyüler tüm dinlerin mensupları tarafından günümüzde de yapılmaktadır. Aşk büyüsü de günümüzde yapılan büyüler arasında yer alır. Bu nedenle dinimizce yasak olarak kabul edilen aşk büyüsünün herhangi bir zararı olmadığı gibi haram yönünden de bir etkisi yoktur.

Aşk büyüsü dinimizce günah sayılmamaktadır. Bir olayın, olgunun veya düşüncenin günah sayılması için dinimizce haram kılınması, insanlara fikri veya fiziki olarak zarar vermesi gereklidir. Aşk büyüsünde büyü yapılan kişiye herhangi bir şekilde zarar verilmediği gibi gelecekte mutlu olabilmesi için büyü yapıldığından günah değildir.

Aşk büyüsü yapılırken medyum hoca sizden büyü yapılacak kişi hakkında bilgiler ister. Sizden aldığı bilgilere çalışan medyum hoca doğa üstü güçleri ve ilgili objeler yardımı ile büyü yapar. 7 gün içinde etkisini göstermeye başlayan büyü ile büyü yapılan kişinin davranışları, tutumları ve düşünceleri değişiklik göstermeye başlar. Eğer aşk büyüsü yapılacak kişinin kullandığı bir eşya veya kıyafeti büyü sırasında kullanılmışsa daha etkili olur ve etkisini daha kısa süre de gösterir. Aşk büyüsü yaptırmak istediğinizde işinin ehli bir hoca ile çalışmanız gereklidir. Aksi durumda hem zamanınız hem de paranız boşa gidecektir.

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Bana Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarım başlıklı makalemizde Bana büyü yapıldığını nasıl anlarım, büyü nasıl yapılır ve büyü yapma hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir