Gerçek Medyum Nasıl Anlaşılır

Medyumluk sonradan öğrenilen bir yetenek kesinlikle değildir. Gerçek medyum nasıl anlaşılır merak edenler yazımızı okuyun.

Gerçek medyumluk doğuştan gelen yetenekler çok az insanda var olur ve tamamen Allah vergisidir. Bunun okulu ya da rüya gördüm medyum oldum gibi sonradan meydana çıkan bir durumu olmaz. Medyum kişiler küçük yaşlarından itibaren kendilerinde farklı özellikler olduğunu fark ederler. Hatta yakınları da bunu anlar. Onların diğer alemlerle iletişim kurma yeteneği vardır. Bizim duymadığımız sesleri duyar ve geleceği, olacakları önceden görebilirler. Bu nedenledir ki, dünya genelinde birçok polis teşkilatı zaman zaman çözemedikleri vakalar için gerçek medyumlardan destek alırlar. Çünkü onlar sıradan kişilerin göremediklerini görürler. Sizi size anlatan ve yol gösteren insanlardır onlar.

Gerçek Medyum Bulmak Kolay Değildir

Gerçek medyumlar, bu yeteneklere doğuştan sahiptir. Kendilerini geliştirme noktasında, dini eğitimlerini almaları, kendilerini inanç dünyasında geliştirmeleri önemlidir. Bu özelliklere sahip ülkemizde gerçek medyum ise Medyum Burak Hoca dır. Gerçek medyum olarak tüm özelliklere sahiptir. Peki gerçek medyum nasıl anlaşılır, her ben tılsım yaparım, okur üflerim diyen kişi asla medyum olamaz. Medyum kişi sizi dinler ve derdinizin nasıl çözüleceğine ilişkin tılsımları belirler. Vefk mi yapması gerekir, hamaylı mı yoksa daha zor olan celp mi yapması gerekir buna karar verir. Bunları yapabilmek dünyada sayılı insanlara nasip olan bir özelliktir. Medyum Burak Hoca danışanlarını bu konularda memnun etmektedir. 05533718994 ile [email protected] iletişim bilgilerinden kendilerine ulaşabilirsiniz.

Ben de medyum Burak Hoca dan en doğru desteği aldım

Yüzde yüz gerçek medyum diyeceğim insan, medyum Burak Hoca ile tanışma ve kendisinden bağlama konusunda vefk desteği alma şansını yakaladım. Eşim son zamanlarda benden bir hayli uzaklaşmıştı. Zaten kendisi, çapkın ve bayanların dikkatini çeken bir isim. Ben bu durumu idare ediyordum, ancak son zamanlarda eve bir hayli geç geliyordu. Bu nedenle, hocadan destek almaya karar verdim. Ancak, dolandırıcıların eline düşmeye de niyetim yoktu. Gerçek medyumlar saçma reklamlarla değil, haklarındaki olumlu yorumlarla belli oluyorlar. Bunu anladım yaptığım incelemelerde. Gerçek hoca olan medyum Burak Hoca ise olumlu yorumlardan dikkatimi çekti.

Kendisine ulaştım ve eşimle aramızdaki durumu anlattım. Bana vefk işlemi ile kendisinin bana destek vereceğini, bu sürenin kırk gün olduğunu, kırk gün sonra tekrar durumu değerlendireceğimizi söyledi. Vefk işlemi için bana 7 gün içinde kendi muskamı hazırladı. Bana özel hazırlanan muskayı kırk gün taşıdım ve dualarımı okumayı da hocamın dediği şekilde aksatmadan yaptım. Dua günde bir defa okunuyor. Asla alkol almadım. Abdestimi almayı da elbette ihmal etmedim. Size de mutlaka hocanın dediklerini yapmanızı öneririm. Kendisine mutluluğumu borçluyum çünkü ek bir kırk güne gerek kalmadan, eşim tekrar bana ilgi göstermeye başladı. İyi ki kendisini tanımışım.

Bir önceki yazımız olan Medyum Ankara başlıklı makalemizde ankara en iyi medyum, ankara eryaman medyum ve ankara etlik medyum hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir