Hoşlandığım adamı Kendime Aşık Etme Büyüsü

Hemen hemen her insan sevdiği ya da ilgi duyduğu kişinin kendisine karşı aynı duyguları beslemesini istemektedir. İnsan duyguları ile var olan bir canlı olarak diğer türlerden ayrılmaktadır. Özellikle genel bir kanı olarak kadınlar, erkeklere göre daha duygusal olarak dikkat çekmektedir. Bu durumun bilimsel bazı açıklamaları da bulunmaktadır. Kişiler hoşlandıkları insanlardan her zaman karşılık bulamamaktadır. O kişilerin duygularına normal yollar ile müdahale edilemeyeceği için bazı durumlarda insanlar büyü ilmine başvurmaktadırlar. Hoşlandığım adamı kendime aşık etme büyüsü gibi pek çok arayışa giren kadınlar bu ilimden faydalanarak amaçlarına ulaşmak istemektedirler. Aşk büyüsü gibi büyüler en çok yapılan büyüler arasında yer almaktadır. Çünkü insan duygusu, düşünceleri ve insani durumları normal şartlar altında müdahale edilemez bir yapıdadır.

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır

Hoşlandığım adamı kendime aşık etme büyüsü yaptırmak isteyen kişiler büyünün nasıl yapıldığını sıkça sorgulamaktadır. Bunun en tehlikeli sebebi bu büyünün kolay olduğunun düşünülmesi ve kendi kendisine bu büyüyü icra edebileceğine inanıyor olmasıdır. Ancak asla unutulmamalıdır ki büyü ve bu tarz alanlar oldukça zor ve risklidir. Aşk büyüsü en sık yapılan büyüler arasında yer aldığı için büyünün uygulanışının pek çok alternatifi vardır. Bu alternatifler temelde aynı amaca ulaşılmasına yardım etse de aralarında bazı temel farklılıklar bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi ne kadar süre etkili olacağıdır. Bazı büyülerin ömrü vardır. Zaman içerisinde tekrar edilmesi gerekebilmektedir. Bu gibi durumlardan olumsuz etkilenmemek için büyüyü yaptırdığınız veya yaptıracağınız kişiden ön bilgi almanız gerekmektedir. Büyü etkisinin azalmaya başladığını gösteren bazı tepkiler ve duygular takip edilmeli ve buna göre tekrar edilmesi gerekebilmektedir.

Kimler Aşk Büyüsü Yaptırır

Özellikle büyü yaptırmaya karar verme aşamasında hoşlandığım adamı kendime aşık etme büyüsü gibi arayışlarda olan insanlar bu büyüyü yaptırmaktan emin olmak amacı ile kimlerin sıklıkla yaptırmak istediğine bakmaktadır. Kendisinden hoşlanıp karşılık bulamayanlar ya da onunda kendisine karşı duygularının olduğunu düşündükleri ve bu duyguları kuvvetlendirmek için destek arayanlar, kendisine karşı hislerinden emin oldukları ancak ilişkisi olduğu için cesaret edemediğini düşünenler sıklıkla bu büyü tercih etmektedirler.

Aşk Büyüsü Nasıl Etkiler Gösterir

  Hoşlandığım adamı kendime aşık etme büyüsü yaptırmak isteyenler etkilerini de merak etmektedirler. Bu tarz büyüler özellikle etkilerinin hemen görülmesinin istenildiği büyülerdendir. Kişinin size olan ilgisinin artması, size aşık olduğunu sıklıkla söylemesi ve sizinle beraber olmak istemesi en temel etkileri arasındadır. Büyü işlemi yapıldıktan sonra kişinin sizi daha çok görmesini sağlamak işinizi kolaylaştırabilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Sevdiğim İnsanı Kendime Bağlamak için Hangi Büyüyü Yapmalıyım başlıklı makalemizde bağlama büyüsü bozma, Bağlama Büyüsü Fiyatı Yaptıranlar ve Yorumları ve sevdiğim insana kendime bağlama büyüsü hakkında bilgiler verilmektedir.

“Hoşlandığım adamı Kendime Aşık Etme Büyüsü” için 1 yorum var.

  1. Bir devlet dairesinde 6 yıldır hizmet vermekteyim son 9 aydır yeni bir müdür tayin ettiler bağlı bulunduğun bölüme benim yaptığım iş gereği sürekli müdür ile irtibat halinde olmam gerekli ,beli bir zaman sonra Müdür Bey’in bana karşı tavırlarında bir değişiklik fark ettim, aramızdaki resmiyeti her odasına gittiğinde kaldırmaya çalışıyordu, ve bende artık son dönemlerde bu durumdan çok rahatsızdım ve tepkili davranmaya başladım, bu sefer o da bana benim görevim olmayan işler yüklemeye beni zorlamaya başladı ve artık bir gün odasına çağırıp yeterince yıpranmadan mı sana aşığım anlamıyormusun, amacım artık pes etmen beni kabul etmedi dedi.

    Hiç sesimi çıkarmadan odasını terk ettim ve çok yakın bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Burak hocaya ulaştım bu durumu anlattım Bu işe mecbur olduğunu ama Müdürümün bu konuda Beni çok zorladın ondan bahsettim o da bana uzak tutma soğutma celbi yaptı süresi 15 ila 90 gün arasında olan okumalarını hocamın kendi senin yaptığı hiç bir yasanın bulunmadığı bu işlem sayesinde iki buçuk ay gibi bir zaman sonra Müdürüm beni odasına çağırdı, Platonik geçici bir durum yaşadığını ve bu durumdan bana yaşattıkların dan dolayı mahcubiyet ini dile getirdi artık sadece resmi anlamda kısa ve öz konuşmalar yapıp gayet mesafeli bana karşı İnanılır gibi değil Burak hocam sayesinde kurtuldum bu adamdan. Allah razı olsun hocam.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir