İşyerindeki Büyü Nasıl Bozulur

Büyü, kişilere, evlere veya köy gibi yerleşimlere yapılabildiği gibi işyerlerine de yapılabilmektedir. Büyünün nereye yapılabileceği, büyünün amaçlarına göre belirlenmektedir. İşyerine yapılan büyünün amacı genel olarak, iyi anlamda işlerin artması ve bereketlenmesi amacıyla yapılabilmektedir. Ya da işyerinde ki çalışanların birbirleriyle ters düşmemesi için yapılabilir. Bunlar iyi niyetle yapılmış ak büyülere örnek olabilecek büyülerdir.

Kötü niyetle yapılan pek çok kara büyü de mevcut olmaktadır. Bu büyüler rakip firma, husumetli olunan kişiler, işimizi kıskananlar, işyeriyle ihtilaflı olanlar ve iş akdi fes edilmiş eski çalışanlar tarafından yapılabilecek büyülerdendir. Kara büyüler, işlerin bozulması, işlerin bereketinin kaçması, çeşitli olumsuzluklara (çalışanlar arası anlaşmazlık, iş kazaları ve huzursuzluk gibi) maruz bırakmak ve iflası sağlamak gibi amaçlarla yapılmaktadır. Bu durumda aklımıza, işyerindeki büyü nasıl bozulur gibi bir soruyu doğal olarak getirmektedir.

İşyerine Yapılan Büyü Bozulabilir mi

İşyerine yapılan büyüler, başka yerlere veya kişilere yapılan büyülerin bozulabildiği gibi bozulabilmesi mümkündür. Yalnız büyünün nasıl ve hangi yöntemlerle yapıldığı bilinirse bozulması daha kolaydır. Büyünün hangi çeşit ve yöntemde olduğu, şüphelendiğimiz durumların analiz edilmesiyle ve tek tek ortaya konmasıyla rahatlıkla anlaşılabilecektir.

Büyünün etkili olarak bozulması için bozma işlemi uzmanlıkla ve titizlikle yapılmalıdır. Bu konu da uzman medyumlardan destek alınarak, büyü bozma işlemini kendimiz yapabileceğimiz gibi, bunu tamamen medyuma bırakarak da yapılabilmektedir. Ancak bu konuda uzman olmayan kişiler veya bir yerlerden duyarak kendimizin yapması riskli olmaktadır. Bu risklerin en hafifi büyünün bozulmaması ve etkisizliktir. Bunun dışında büyünün etkisinin daha da artabilmesi ya da çok kötü hal alabilmesi mümkün olabilmektedir. Bu yüzden işyerindeki büyü nasıl bozulur gibi sorularımızı ve çözümünü işinin ehli bir medyum veya hocalarla iletişime geçerek cevaplandırabilir ve çözüme ulaşabiliriz.

İşyerine Yapılan Büyünün Bozulması Ne Kadar Sürede Gerçekleşir

Buraya kadar olan yazımızda; işyerindeki büyü nasıl bozulur, işyerine hangi amaçlarla büyü yapılır ve etkileri nelerdir gibi kafamızdaki sorularımıza cevap aradık. Şimdide büyü bozma işleminin ne kadar sürede gerçekleşeceğinden kısaca bahsedelim.

İşyerine yapılan büyünün bozulması, konunun uzmanlarıyla ve titizlikle yapıldığı taktirde bozulabileceğinden söz etmiştik. Bu faydanın ne kadar sürede gerçekleşeceğine değinmek gerekirse, maruz kalınan büyünün karmaşıklığına göre değişebilmektedir. Basit yapılan büyülerin çok daha kısa sürede bozulabilmesi mümkündür ancak karmaşık olanların biraz zaman alabileceğini söyleyebiliriz. Ancak her halükarda en geç 3 hafta içerisinde işyerine yapılan her çeşit büyünün ortadan kaldırabileceğini söyleyebiliriz.

Bir önceki yazımız olan Medyuma Gitmeli Miyim başlıklı makalemizde en iyi medyum, gerçek medyum ve medyuma gitmeli miyim hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir