Kara Büyü Nasıl Yapılır

Kara büyü büyü çeşitleri içerisinde en korkunç sonuçlara sahip olan büyülerden bir tanesidir. Onun hakkında pek çok şey merak edilir. Bu yazıda merak edilen her şeyi cevaplandırmaya çalıştık. Özellikle de kara büyü nedir kara büyü neden yapılır kara büyü nasıl yapılır hakkında bilgileri sizler için ele aldık. İyi okumalar.

Kara Büyü Nedir

Kara büyü yapılan kişinin hayatını kâbusa çeviren bir büyü türüdür. Yıkıcı bir etkiye sahiptir. İnsanlık tarihinde çok köklü bir geçmişe sahiptir ve ne yazık ki hala kullanılmaya devam edilmektedir. Şimdi kara büyü neden yapılır sorusunun cevabına bakabiliriz.

Kara Büyü Neden Yapılır

Kara büyünün yapılmasındaki tek amaç zarar vermektir. Eşe, arkadaşa, aile ferdine, akrabaya ya da hiç iletişim kurulmayan birine bile yapılabilir. Yapılması için o kişiden nefret edilmesi, o kişinin sevilmemesi yeterli bir sebep halindedir.

Kara Büyü Nasıl Yapılır

Kara büyü nasıl yapılır konusunda öncelikle şunu bilmelisiniz ki bu büyü kötülükler ile dolu bir büyüdür. Kara büyü yapılır iken kötü güçler, cinler kullanılır. O yüzden bu büyüyü yaptırmak sizin için çok ama çok tehlike olabilir. Büyünün sonucunda istediğiniz gibi karşınızdaki kişi zarar görebilir ama sizin de büyük bir zarara uğramanız olasıdır.

  • Bu büyüyü tek başınıza yapmanız imkânsızdır. Büyü kötü güçler kullanılarak yapıldığı için çok güçlü bir nefs, ilmi bilgi ve yetenek ister. Bunlar sadece uzman medyum ya da hocalarda bulunur. O yüzden kara büyü yaptırmayı kafanıza koyduysanız, tüm olası sonuçlarına katlanmayı göze alıyorsanız kesinlikle bir medyum ya da hoca ile görüşmelisiniz.
  • Kara büyü nasıl yapılır konusunda medyum ya da hocalar büyük bilgilere sahiptir. O yüzden onlar tarafından yapılan kara büyülerin fani bir güç tarafından bozulması çok zor haldedir.
  • Kara büyü yapılır iken büyüyü yapacak olan medyum ya da hoca yalnız olacaktır. Büyük bir dikkat ve motivasyon ile bu işe odaklanacaktır. Çoğu zaman transa girdikleri de bilinir.
  • İnternette çok çeşitli kara büyü tarifleri, yöntemleri görseniz de lütfen bunları evde, tek başınıza denemeyin. En ufak bir yanlış hamlenizde büyü etkisini size gösterebilir. Ya da yanlış okuduğunuz bir şey yüzünden olumsuz ektiler alabilirsiniz.
  • En güvenilir yol kara büyü nasıl yapılır konusunda medyum ya da hoca ile görüşmek, onlardan yardım istemektir.
  • Her medyum hoca kara büyü yapmamaktadır, bazıları yapmayı reddeder. O yüzden hocaya gitmeden önce o hocanın bunu yapıp yapmayacağını araştırın.

 

 

Bir önceki yazımız olan Aileden Soğutma Büyüsü başlıklı makalemizde aileden soğutma büyüsü, aileden soğutma büyüsü kim yapar ve aileden soğutma büyüsü nasıl yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir