Kaşık Büyüsü

Kaşık büyüsü bir kadın ve erkeği birbirine bağlamak ya da kolayca ayırmak için yapılmaktadır. Son derece etkili bir büyüdür.

Kaşık büyüsü nedir sorusuna cevap arayanlar tüm detayları burada bulabilirler. İnsanları birbirine bağlar ya da birbirinden ayırır. İyi ya da kötü amaçlarla yapılabilen tüm büyüler gibi dikkatli olunması gerekir.

Kaşık büyüsü nasıl yapılır birlikte öğrenelim. . Kaşık kadını ve erkeği temsil eder. Bunların içerisinde belirli bir zamanda belirli bir tılsımlar yazılır. Tütsüler buhur edilir. Kötü varlıkla iletişime geçilir. Kadını temsil eden kaşık ile erkeği temsil eden kaşık bir takım ritüellerle bağlanır. Sırt sırta bağlanırsa ayırmak için kafa kafaya bağlanırsa birleştirmek için yapılmış demektir. Tüm aşamalar tamamlandıktan sonra kaşıklar mezarlıkta gömülürler. Kaşık büyüsü etkileri hızlıca sonuç verecektir. Sevdiğiniz kişi size bağlansın istiyorsanız bu yönteme başvurabilirsiniz. Eşiniz sizi aldatıyor ve başka bir kadınla birlikteyse veya kızınız ya da oğlunuz çok kötü bir insanla birlikteyse ve ayırmak istiyorsanız yine bu büyü imdada yetişecektir. Son derece kalıcı sonuçları olacaktır. Kaşık büyüsü belirtileri ani davranış değişiklikleri ile ortaya çıkacaktır. Büyü yapılış amacına hızlıca ulaşacak. Ayırmak istiyorsanız ayıran; birleştirmek istiyorsanız birleştiren olacaktır.

Kaşık büyüsü yapanlar ve kaşık büyüsü yaptıranlar kötücül amaçlar için bunu kullanmamalıdır. Böyle art niyetli olarak başvurulan büyüler eninde sonunda ters tepecek ve yaptıran kişiye sirayet edecektir. Herhangi bir kötü etki hissettiğinizde ise direkt olarak yardım alabilir; haksız yere kendinize yapılan her türlü büyüyü bozdurabilirsiniz. Kaşık büyüsü yapanlar bu alanda ustalaşmış ve ilim bilen hocalardır. Aynı şekilde haksız yere yapılan büyülerin kökünü de onlar kurutacaklardır. Dualar her kapıyı açan altın bir anahtardır.

Kaşık Büyüsü Nasıl Bozulur?

Ben 20 yıllık evli bir kadınım. Çok mutlu bir evliliğim, dört tanede evladım vardı. Vardı diyorum. Çünkü bir gün içerisinde tüm yaşamım altüst oldu. Eşim durduk yere benimle kavga etmeye, benden sıkıldığını söylemeye başladı. Her geçen gün durum giderek kötüleşiyordu. Ne olmuştu yirmi yıl sonra bu adama. Çocukları da istemiyorum. Sende git diyordu. Bir gece üzerime seni öldüreceğim diye bıçakla yürüdü. İş yerinden bir kadınla yazışmalarını yakaladım. Kadını ilk başta hep terslemiş ancak sonra ne olduysa bir anda deli gibi aşık olduğunu yazmış. Kadının kaşık büyüsü yaptığını tespit ettik. Bundan kurtulmak için çok çareler aradım. En son Burak Hoca ile tanıştım. Çok kuvvetli bir hamaylı yaptı. 7 gün içinde hazırladı ve boynuma taktım. Etkisini hızla gösterdi. Hocam her gün aradı durumu sordu. Sonra daha etkili bir şey yaptırmak istediğimi söyledim. Sağolsun hemen Celp önerdi ve onu da yaptırdım. 14 gün içerisinde hazırladı. Şimdi her şey eskisi gibi. Çok mutluyuz ve her şey geride kaldı. Siz de Burak Hocaya 05533718994 nol’lu telefondan ya da [email protected] mail adresinden ulaşabilirsiniz.

 

 

Bir önceki yazımız olan Kara Büyü başlıklı makalemizde kara büyü, kara büyü çeşitleri ve kara büyü nasıl bozulur hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir