Kendinde Büyü Olduğunu Nasıl Anlarım

Büyüler her zaman gizli bir şekilde, o kişiye hissettirmeden yapılsa da elbette büyülerin yapılıp yapılmadığının farkına varmak mümkünüdür. Kişi etkiler sayesinde büyü olup olmadığını elbette anlayabilir. Bu yazımızda kendinde büyü olduğunu nasıl anlarım konusunu derinlikli bir şekilde sizlere anlattık. Böylece kendinize büyü yapılıp yapılmadığından nasıl emin olacağınızı öğrenebilir ve sonrasında ona göre uygun bir adımda bulunabilirsiniz.

Büyü Ne Amaçla Yapılır

Büyüler çok farklı amaçlar doğrultusunda yapılabilir. Örneğin eğer birisini bir kişiyi kendisine aşık etmek istiyor ise aşk büyüsü yapabilir. Eğer bir kişi birisini kendisine bağlamak istiyor ise bağlama büyüsü yapabilir. Eğer bir kişi sevmediği birisine zarar vermek istiyor ise kara büyü yapabilir. Ya da eğer bir kişi içinde bulunduğu maddi sıkıntılardan kurtulmak istiyor ise de para ve iş ile ilgili büyüler yapabilir. Bu büyüle her biri doğaüstü varlıklar, cinler kullanılarak yapılır ve ektileri oldukça ağırdır.

Büyüler genel olarak bu amaçlar ile yapılmaktadır. Şimdi büyülerin genel belirtilerine bakalım. Sıradaki başlığımız bu onu ile ilgilidir.

Büyülerin Belirtileri Nelerdir

Eğer kendinde büyü olduğunu nasıl anlarım sorusunun yanıtı merak ediyor iseniz büyü belirtilerini bilmeniz gerekmektedir. Büyü belirtileri sayesinde kendinize büyü yapılıp yapılmadığını kolay bir şekilde öğrenirsiniz.

Büyü belirtileri arasında halsizlik, baş ağrıları, kronik sancılar, kemik ağrıları gelmektedir. Bunların her biri fizyolojik etkilerdir ve olumsuzdur. Hayatınızı zorlaştırır.

Aynı zamanda psikolojik hastalıklar da doğabilir. Akli dengecinizi yitirebilir, çoğu zaman kendinizde hissetmezsiniz. Yorgun olursunuz ve yataktan çıkmak istemezsiniz Depresyon, kaygı bozukluğu ve şizofreni gibi hastalıklara sahip olabilirsiniz. Hayatınızda da hiç beklemediğiniz şeyler olur. Çevreniz sizden uzaklaşır. Sevdiklerinizi kaybedersiniz. Maddi sorunlar yaşar ve işinizi kaybedebilirsiniz. Aşk konularında tamamen yalnız kalırsınız. Kısmetiniz kapanabilir. Büyü etkileri en genel olarak bunlardır. Bunları yaşıyor iseniz üzerinizde büyü var demektir.

Bir Hocaya Gitmeli Miyim

Bu büyü belirtilerini yaşayan insanlar kendinde büyü olduğunu nasıl anlarım konusundan emin olmak için bir hocaya gitmeli miyim diye de sorarlar. Eğer bu belirtileri yaşıyor iseniz ya da çok seyrek de olsa bazı belirtileri hissediyor iseniz büyüden şüphelenmeniz doğaldır. Şüphenizi gidermeniz için bir hocaya ya da medyuma gidebilirsiniz. Hocalar ve medyumlar büyü konularında eğitim almış olan uzman kişilerdir. Eğer üzerinizde büyü var ise hemen tespit edeceklerdir ve size gerekli bilgileri vereceklerdir. Sonrasında üzerinizdeki büyüyü bozmak için bir hoca ya da medyum yardımı ile harekete geçebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Medyum Burak Hoca başlıklı makalemizde medyum burak hoca güvenilir mi, medyum burak hoca kimdir ve medyum burak hoca şikayetleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir