Kendinden Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kendinden soğutma büyüsü nasıl yapılır konusunda bir büyü çeşidi arıyor iseniz, doğru yerdesiniz demektir. Kendinden soğutma büyüsü neden yapılır, bir insan bu büyüyü yaptırmak için neye ve neden ihtiyaç duyar her şeyi bu yazımızda bulabilirsiniz. Bu sayede sizler de kendinden soğutmak kapsamında bu büyü çeşidinden kolaylıkla yararlanabilirsiniz.

Her detayı ilgili yazımızda bulabilir ve kendinizden soğutmak istediğiniz kişilere karşın bu çalışmayı işin ehli kimselere yaptırabilirsiniz.

İnsan Neden kendinden Soğutmak İster

Bazen bir kişiyi sevdiğinizi sanırsınız, ancak sonrasında onun gerçek yüzünü görürsünüz ve ondan ayrılmak istersiniz. İşte bu anlarda karşı taraf sizden ayrılmak istemez. İşte kadın cinayetlerinin temelinde yatan sebep de budur. Ayrılmak istemeyen bir koca ve ayrılmak isteyen bir kadın arasındaki çıkan çatışmalar cinayet ile sonuçlanabilmektedir. İşte bu durumlarda kişiyi kendinden soğutmak ve onun da vazgeçmesini sağlamak için yapılan çalışmalar da mevcuttur. Bu çalışmalar içerisinde kendinden soğutma büyüsü kapsamında yapılan çalışmalar neticesinde birçok farklı çalışma ve büyüye şahit olabilirsiniz. Ancak bunların yapılmasının temel sebepleri içerisinde kişinin kendisinden soğutması yatmaktadır.

Kendinden Soğutma Büyüsü

Kendinden soğutma büyüsü, yapılış amacı olarak kendini kötü gösterme, karşı tarafın kendinden tiksinmesini sağlama ve buna uygun olarak da kendinden soğutmak kapsamında sunulan çalışmaları oluşturmaktadır. Kendinden soğutma büyüsü yaptırınca kişi kendini tiksinç bir hale sokar. Gerçek manada o şekilde değildir. Ancak büyüyü yaptırmış olduğu kişiye itici görünür, bazen bir maymun bazen bir domuz bazen de kişinin hoşuna gitmeyecek bir şekilde görünür. Bu şekilde de kolay bir şekilde ayrılmak istediği her kim ise ister sevgilisi ister eşi ondan kolaylıkla soğumuş olur ve bu sayede kendi hayatına bakmak açısından son derece profesyonel bir çalışma yürütmüş olur.

Kendinden Soğutma Büyüsü Yapma

Kendinden soğutma büyüsü yapma işlemi için kişi kendi kendine bu işlemi yapamaz. Bunun için yapılan çalışmalar neticesinde sunulan imkanlar ancak bir medyum tarafından ya da bir işin ehli hoca tarafından yapıldığı zaman anlam bulabilmektedir. Özellikle kendinden soğutma büyüsü yapma işlemi için yapılan çalışmalar neticesinde profesyonel bir hizmet alabilmek istiyorsanız, paranızı dolandırıcılara kaptırmadan işin ehli hoca arayışına başlamalısınız. Sitemizde ilgili hocaya dair ve yapılan çalışmaya dair en kapsamlı bilgileri burada bulabilmeniz mümkün hale gelmiş olacaktır.

Kendinden soğutma büyüsü yapma, işlemi için yapılması gereken en önemli adım ve en uygun işlem ile birlikte, sizler de amacınıza ulaşabilirsiniz. Unutmayın amaca ulaşmış olan her çalışma neticesinde profesyonel bir çalışmanın sağlanmış olması ve buna uygun nitelikte en kapsamlı bilgilerin yer alması ile sizler de kendinden soğutma büyüsünü işin ehlinden öğrenebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Aşk Büyüsü başlıklı makalemizde aşık etme büyüsü, aşık etme büyüsü nasıl yapılır ve aşk büyüsü belirtileri hakkında bilgiler verilmektedir.

“Kendinden Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır?” için 3 yorum var.

  1. Son zamanlarda Eşimle ilgili bir tuhaflık sözleniyordum bana karşı ,o kadar soğuktu ki artık rahatsız edici boyutlara gelmeye başladı bu durum. Eskiden yemekten sonra beraber zaman geçirir sohbet ederdik ,şimdi ise odasına çekilip nette takılıyor, aldattığını düşünmeye başladım bir ara ,ama hiçbir belirti yakalayamadım, bu konu ile ilgili sanırım benden sıkıldı diye düşünmeye başladım ve hocalık bir durum olduğuna karar verdim tekrar kendime bağlamalıydım kocamı,bir arkadaşım vasıyadıyla Burak Hoca’nın telini ulaştım bu durumu anlattım, o da bana sıcaklık aşk ile bağlama celbi yaptı, yaklaşık 2 hafta sonra da kargo ile bu işlemi bana gönderdi .Ben de bu duayı boynumda taşımaya başladım, sanki İçimden bir ses senin evliliğinin kurtarıcısı diyordu, Ve Öylede oldu resmen eşimde bir buçuk aydır başlayan değişim beni çok mutlu etmeye başladı, çok heyecanlıyım bana uzun bir süreden sonra çiçek bile getirdi, gelişmeler çok çok iyi yönde sanırım çok daha iyi olacak Allah razı olsun senden Burak Hocam

  2. Mutluluk bazen bir kuş misali tutmasını ve kıymetini bilmek gerek, harika bir ilişkim vardı 6 aydır. Ama sanırım sevgilimin Fazla ilgisi beni çok şımarttı, son zamanlarda sürekli onu tersler oldum ve ilişkimize çok zedeledim ve benden kopmasın da beni bırakmasına ben sebep oldum annem hep derdi bir insan ne ederse kendine eder diye ben resmen kendi kuyumu kendim kazdım ve bir bitişe imza attım, ama ayrıldıktan sonra anladım ki onsuz ben bir hiçmişim, onunla hayatım çok renkli iyiymiş ,kıymetini bilememişim bu durumda kendi çabalarımla döndüremedim için netten Burak Hoca’nın 0553 371 89 94 nolu telefonunu aradım konuştuk bana gideni geri getirme Aşk celbi işlemi yaptı, 15 gün içinde de işleme mi gönderdi üzerimde taşımaya başladım haftalar sonra ortak arkadaşından bir telefon geldi yemeğe çıkalım hep birlikte dedi sonra öğrendim ki sevgilimi organize etmiş barışmak için bugün çok konuştuk özür diledim o da bensiz olamayacağını söyledi sarıldık ağlaştık şu anda iki aydır eskisinden çok daha güzel giden bir ilişkim var çok teşekkür ederim Burak hocam sayende

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir