Kısmet Açma Büyüsü

Bekar olan, evlenmek isteyen veya kısmetinin kapalı olduğunu düşünen erkek ve kadınlar için yapılan kısmet açma büyüsü kısa sürede etkisini gösteren, insanların kısmetlerini açan ve evlenmelerini sağlayan bir büyü türüdür. Kısmet açma büyüsü sadece evlenmek için yapılmaz. Çocuk sahibi olmak isteyenler veya her konuda kısmetlerini kapalı olduğunu düşünen insanlar medyum hocalara giderek kısmet açma büyüsü yaptırırlar. Bol kazanç elde etmek isteyen, bereket elde etmek isteyen veya maddi anlamda ferahlamak isteyen herkes kısmet açma büyüsü yaptırarak kısmetlerinin açılmasını sağlarlar. Çok geniş kapsamlı olarak yapılan kısmet açma büyüsü genel olarak evlenmek veya sevgili olmak isteyenler tarafından yoğun bir şekilde yapılmaktadır. Kısmet açma büyüsü yaptırmak için bu büyü türünde profesyonel olan ve sizlere yardımcı olabilecek bir medyum hoca ile çalışmak çok önemlidir. Erkekler için farklı kadınlar için farklı yöntemler ile uygulanan kısmet açma büyüsü, kısmeti kapalı olan kişilerin kısmetlerini açılmasının yanı sıra insanlara madden rahatlık sağlayan bir büyüdür.

Kısmetinizin Kapalı Olduğunu Nasıl Anlayabilirsiniz

l Kısmeti kapalı olan kişiler insanlarla anlaşamaz ve sürekli huzursuzluk yaşarlar. Bu durum aslında kısmetlerini kapalı olmasından dolayı ruhsal ve psikolojik olarak insanın etkilenmesinden kaynaklıdır.

l Kısmeti kapalı olan kişi çevresindeki insanlarla da sürekli tartışır ve bu tartışmanın hiçbir sebebi yoktur. Buna rağmen sürekli tartışmaya devam eder.

l Kısmeti kapalı olan kişinin iş hayatında hiçbir şey yolunda gitmez aynı zamanda normal aile ve arkadaş çevresi ile de sürekli ilişkileri bozulur.

l Kısmeti kapalı olan kişinin mutlu ve huzurlu bebekli olmadığı gibi bütün ilişkilerinde problem yaşar. Eşi, sevgilisi ya da arkadaşlarıyla arasında sürekli bir tartışma söz konusu iken sürekli mutsuz olma yoluna gider.

l Kısmeti kapalı olan kişiler genellikle çevreleri tarafından sevilmeyen insanlardır. Bu nedenle kısmet açma büyüsü bu insanlar için hayati derecede önemlidir bu kadar önemli olan kısmet açma büyüsü bu alanda profesyonel olarak hizmet veren bir medyum hoca tarafından yapılmadığında insanların hayatını cehenneme döner.

l Kısmet açma büyüsü yaptırırken sizden istenen her şeyi harfiyen yerine getirmeniz çok önemlidir. Sizden istenilenleri yerine getirmediğinizde kısmet açma büyüsü etkili olmaz. Bu nedenle çalışacağız medyum hocanın uygulayacağı tekniğe göre sizden istediği her şeyi tedarik etmeli ve uymanız gereken kurallara birebir uymalısınız.

Evlilik İçin Kısmet Açma Büyüsü

Evlilik için kısmet açma büyüsü yaptırmak isteyenler için önemli olan bir kriter kısmet açma büyüsünün doğru bir şekilde yapılmasıdır. Eğer kısmet açma büyüsü doğru bir şekilde yapılmazsa insanlar kısmetleri kapalı kalmaya devam ederler. Kısmet açma büyüsü için şu işlemler sırası ile uygulanmalıdır.

 

l Öncelikle çalışacağınız medyum hocayı seçmelisiniz. Çalışacağız medyum hocayı seçtikten sonra medyum hocanın sizden istediği malzemeleri tedarik etmelisiniz.

l Malzemeyi tedarik ettikten sonra medyum hocanın vereceği saatte medyum hocanın bulunduğu yerde olmalı ve sizin dışımızda kimse bu alanda olmamalıdır.

l Medyum hoca sizden tedarik ettiği malzemeler üzerine özel dualar okuyarak. kısmet açma büyüsü yapmaya başlar. Kısmet açma büyüsü yapıldıktan sonra medyum hocanın size vereceği yazılı olan duaları yanınıza alarak iki rekat namaz kılmanız gerekiyor.

l Namaz bitiminden sonra yedi kere tövbe duası okunmalı ve on kere peygamber efendimize salavat getirmelisiniz. Bu işlemlerden sonra kalbi bir duygu ile Allah’a niyet etmelisiniz.

l  Daha sonra gün içerisinde sürekli olarak Allah’ın isimlerini okumalı, Allahı anmalısınız. Bu şekilde kısmetinizin açılmasını sağlayabilirsiniz. Bu işlemleri doğru bir şekilde yapabilmek için işinin ehli bir medyum hoca ile çalışmalısınız.

Bir önceki yazımız olan Evlilik İçin Aşk Büyüsü başlıklı makalemizde evlilik büyüsü, evlilik büyüsü kim yapar ve evlilik büyüsü nasıl yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir