Kısmet Açma Duası

Zaman zaman tüm hayatımız kabusa döner. Tuttuğumuz her şey elimizde kalır. Kısmet açma duası ile hayatınız hızlıca değişecek.

Nazar deriz, kısmetsizlik deriz. Ama bir türlü işler yoluna girmez. Tam işte sonunda güzel bir şey başladı derken sonu kötü biter. Basiret bağlanması herkeste oluşabilir. Akıl gider, göz kör olur. Elinizi neye atarsanız kurur. Kötü niyetli, kıskanç insanlar sizi yaptırdıkları büyü ile bağlar ve kısmetinizin elinizden sürekli kaçmasına sebep olurlar. Eğer kısmetiniz bağlıysa evinizde de hayatınızda da bereket olmaz.  Baht açma duası böyle durumlarda sizi kurtaracaktır. Dualar daima kabul olur. Eğer iyi niyetle yapıldıysa Allah katından asla geri dönmeyecek ve kişi için hayırla sonuçlanacaktır. Bereket açma duası sayesinde kazancınız size yetecekte artacak hale gelir. Normal şartlarda ne kadar para alırsam alayım geçinemiyorum diyen kişi daha az kazancıyla çok daha iyi şartlarda geçimini sağlayabilmektedir.

İnternet üzerinde denenmiş kısmet açma duaları birçok kişi tarafından okunmakta ve uygulamaya çalışılmaktadır. Ancak haliyle sonuç vermemektedir. Çünkü bu işlemler işinde uzman hocalar tarafından yapılmalıdır ki etkili olsun. Böylece yanlış bir şey yapılmamış olur. İnsanın kısmeti neden kapanır sorusu herkesin merak ettiği bir konudur. Her zaman olmasa da çoğu kez etrafımızda dost görünümlü düşmanlar, haset insanlar bizlere bu tür büyüler yaptırabilirler. Her şeyin kötü gitmesini; bizim başarısız olmamızı isterler. Kapalı kısmet açmak mümkündür. Doğru yöntemler ve doğru dualarla kapalı kısmet hemen açılacaktır. Kısmet açmak için okunması gereken dualar size kaybettiğiniz huzuru ve mutluluğu geri verecektir. Yeter ki doğru ayetler doğru semboller ile birleşsin. Kısmet açmak için yapılması gerekenler özellikle bazı sureler en güzel çareler arasındadır. Bakara suresi bunlardan biridir. Yine kilit açma, 41 düğüm açma vb. gibi birçok farklı yöntem de mevcuttur. Kısmet nasıl açılır diye soranlardan ve daima kaçan fırsatlar, kötü giden hayattan şikayet edenlerdensen bundan kurtulabilirsin.

Yıllardır kısmetsizlikler peşimi bırakmıyordu. Elimi neye atsam orada olumsuz bir durum oluyordu. Maaşımı alır almaz nereye harcadığımı bile anlamadan sıfırlanıyordu. Bu yıllarca böyle devam etti.  Hiçbir hayalimi gerçekleştiremedim. Neye adım atsam sanki bir şey beni engelliyordu. Kısmetim kapalı olduğu için çok mutsuzdum. Şansın açılması konusunda ne yapacağımı bilmiyor kendi kendime nasip açma duası okuyordum ancak işe yaramıyordu. Medyum Burak ile tanıştım ve bana bir celp hazırladı.

Celp hazırlaması 14 gün sürdü. 90 gün içerisinde her şey değişmeye başladı. Hayatım tamamen düzene girdi. Daha yüksek maaşlı bir işe girdim. Karşıma birçok fırsat çıkıyor. Her şey sanki ayağıma geliyor. Medyum Burak beyi tavsiye ederim. Kendisine 05533718994 numaralı telefondan ya da [email protected] mail adresinden ulaşabilir. Kısmetsizliğine son verebilirsin. Güzel günler çok yakında.

 

Bir önceki yazımız olan Soğutma Duası başlıklı makalemizde ayırma duası, eşleri birbirinden ayırma duası ve iki kişinin arasını soğutmak için dua hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir