Medyum Burak Mayda

Medyum Burak Mayda gibi gerçekten medyumluk özellikleri ile doğan insanları bulmak internet üzerinden kesinlikle kolay değil.

Ancak bu kişilerin vefk ilimleri, hamaylı ya da celp ilimlerinden yararlanmanın mümkün olduğunu belirtelim. Ülkemizin gerçek medyumlarından biri olan Medyum Burak Mayda Hoca sizlerin beklentilerini fazlasıyla karşılayacak bir insan.

Allah vergisi yetenekleri ile bezenmiş ve ruhlar alemi ile temas edebilen, diğer alemlere vakıf ve onlardan haber alabilen bir insan. Dini bütün ve imanı son derece yüksek. Dini eğitim almış, gerçekten inançlı bir zat. Ayrıca insan ilişkileri gerçekten çok gelişmiş olduğundan, iletişim kurmakta zorlanmayacaksınız. Medyum Burak Mayda Hoca ile dertlerinizden arınabilir, ayrıca, kendisinden hayallerinizin gerçekleşmesi, isteklerinizin olması noktasında destek alabilirsiniz.

Medyum Burak Hoca ile temas

Medyum Burak Mayda kimdir, kendisini yakından tanımak son derece önemlidir. Doğuştan gelen yeteneklerini dini eğitimi ile pekiştiren hoca, size yaşam koçu olacak. İnternet üzerinden kendisi hakkında bilgiler alabilirsiniz. Medyum yorumları arasında, Medyum Burak Mayda yorumları gerçekten olumludur. Danışanlar kendisinin ne kadar saygılı olduğundan, bir o kadar da ilgili olduklarından sıkça bahsederler. Ayrıca problem çözme yeteneği de medyumluk yetenekleri sayesinde son derece gelişmiştir. Medyum Burak Mayda şikayetleri konusunda hiç yok denecek kadar az yorum göreceksiniz, olumlu eleştirileri çok fazla bulmayacaksınız. 05533718994 telefon numarasıdır ve kendisine kolayca ulaşabilirsiniz. [email protected] adresinden de iletişim kurabilirsiniz kolayca.

Medyum Burak Hoca ile yaşadığım deneyimlerim son derece olumlu

Medyum Burak Mayda tavsiyeleri değerlendirerek yardım almaya karar verdiğim bir insandı. İyi ki de kendisinden yardım almışım diyorum. Ben kaynanamın dilinden ve görümcelerimin dedikodularından çok çeken bir insandım. Eşimle inanılmaz severek evlendik ve bana kocamın çok aşık olduğundan emindim ve öyle. Ancak kaynanam ve görümcelerimden çekmediğim kalmadı. Eşim babası ile birlikte çalıştığından ve maddi olarak durumları iyi olduğundan tamamen kopması da mümkün değil. Artık dillerinden ise bıkmıştım ve ne yapacağım derken çok şükür ki medyum Burak Hoca ile iletişime geçme şansını elde ettim. Hemen kendisini telefonundan aradım, çok saygılı, değerli bir insan.

Karşısındaki dinlemeye çok özen gösteren biri, zaten medyumluk özellikleri çok yüksek olduğundan benim dertlerimi hemen anladı. Bana durumumun ağırlığından ve seviyesinden kaynaklı olarak, hamaylı konusunda yardımcı olacağını belirtti. Hamaylı işlemi, hoca tarafından 10 gün süre içinde hazırlandı. Hazırlanma süresi zaten 10 gün. Muskayı üzerimde taşıdım ayrıca dua ritüelleri de var. 40 gün hocamın hazırladığı kolyeyi mutlaka üzerimde taşıdım, ayrıca duamı da dediği şekilde her gün okudum. Alkol almadım ve 40 gün abdestimi duamı okumadan önce de düzenli olarak aldım. Kontrol eden hocam amacımızın gerçekleşip gerçekleşmediğini de bana devamlı olarak sordu ve sonuca çok şükür ki ulaştık.

Bir önceki yazımız olan Gerçek Medyum Nasıl Anlaşılır başlıklı makalemizde gerçek hoca, gerçek medyum ve gerçek medyum nasıl anlaşılır hakkında bilgiler verilmektedir.

“Medyum Burak Mayda” için 2 yorum var.

  1. Yağmurlu bir gündü, hava kapalı İçimde bir sıkıntı ve akşamına da çıktı resmen sevgilimle 8 aydır beraberdik, çok gülüyordum onunla, çok güzel zaman geçiyor geçiriyorduk, lakin son zamanlarda üzerinde tuhaf bir durgunluk vardı anlam veremediğim ve İşte o akşam çıktı sıkıntısı ortaya ayrılmak istiyormuş öyle dedi önce inanamadım şaka zannettim ama gerçekmiş ,meğer nedense yok sıkılmış benden, o an kaynar sular döküldü resmen baştan aşağı… Ben de hocalık bir durum olduğunu düşündüm bir an daha önce işlem yaptırmış bir arkadaşımdan Burak hocanın telini aldım ve görüştük bakım yapıldı ve eski nişanlısının büyü yaptırdığını Anladım zaten bu durum normal bir durum değildi Burak hocam bunun iç ve tekrar aşk ile bağlamak için celp işlemi yaptı ve tam 3 ay sonra yani şu an sanki onları hiç söylememiş,hatırlamayan ve aşk ile bağlı olan bir adam var karşımda, eski sevgilime Burak hocam sayesinde kavuştum Kesinlikle böyle bir durumunuz varsa asla başka Hoca aramayın Burak hoca 0553 371 89 94

  2. Arkadaşlar bunu yazarken utanıyorum ama, benim karım beni aldattı .Başka bir adamla ve ben de yakaladım,onun için senelerimi ,gençliğimi verdim ,resmen rahat bir hayat yaşasın diye …Maalesef ki değmezmiş, İlk başlarda Dünyam başıma yıkıldı Senelerdir aynı yastığa baş koyduğun kadınım dediğin insanın beni aldatması beni darmaduman etti ,ne yapacağımı şaşırmıştım.

    Öldürsem mi diye düşündüğüm zamanlar oldu ama Allah’ıma çok şükür şeytana uyumadım Çünkü o mezara, ben de değmeyecek bir insan için hapse girecek ,senelerce ömrümü orada çürütecektim. internetten Burak Hoca’nın telefonunu buldum kendisi ile görüştüm eski karımı yaptırdığım hamaylı işlemi ile bu durumu kontrol altına aldım ve hem evini hem yaşadığımız şehri terketti güvenilir ve İşinde profesyonel bir hoca arıyorsanız kesinlikle Burak hoca Türkiye’de tek ihtiyaç Duyanlar için Burak hoca telefonu 0553 371 80 94 Çok teşekkür ederim Burak Hocam beni büyük bir dertten kurtardın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir