Medyuma Gitmeli Miyim

Hocalar ve medyumlar insanlık tarihinden beri bilinen özel kişilerdir. Sadece günümüzde onları bu adlar ile anmaktayız. Bu insanların pek çok özel yetenekleri bulunur. Bu yetenekler onlara doğuştan gelen yeteneklerdir. Doğaüstü işlemler için, doğaüstü varlıklar ve güçler ile iletişime geçmek için bu yeteneklerini kullanırlar. Bu sayede de onlardan yardım isteyen insanlara yardım ederler. Günümüzde de dünyanın her yerinde medyumlar bulunur ve insanlar onlardan istekleri için yardım alırlar.

Bize gelen sorular arasında en çok da medyuma gitmeli miyim sorusunu görüyoruz. İnsanlar büyüden şüphelendikleri zaman, büyü yaptırmak istedikleri zaman ya da herhangi bir büyüyü bozdurmak istedikleri zaman medyumlara gitmeyi düşünürler. Şimdi bu yazıda sizlere bu konuda en detaylı bilgileri vereceğiz.

Medyuma Neden Gidilir?

Eğer medyuma gitmeli miyim diye merak ediyor iseniz önce medyuma neden gidiliyor olduğunu iyice bilmeniz gerekir. Çünkü medyumların yapıyor oldukları işler belirli işlerdir. Sizlere medyuma hangi durumlarda gidebileceğinizi şöyle anlatalım:

  • Eğer kendinizde ya da çevrenizdeki birinde büyü olduğundan şüphe duyuyor iseniz medyuma gidebilirsiniz. Büyü olup olmadığından net şekilde emin olmak amacı ile medyuma gitmeniz doğrudur.
  • Eğer büyü yaptırmak istiyor iseniz de medyuma gidebilirsiniz. Fakat her medyum büyü yapmaz. Ya da yapsa bile her medyum her büyüyü yapmaz. Bu sebep ile medyuma gitmeden önce büyü yapabilen, en önemlisi de istediğiniz büyüyü yapabilen medyumları net şekilde bulmanız gerekir.
  • Eğer üzerinizde büyü var ise ve büyüden kurtulmak, büyüyü ortadan kaldırmak istiyor iseniz de medyuma gitmeniz doğru olur. Fakat tıpkı büyü yapma konusunda olduğu gibi bu noktada da dikkat etmeniz gereken bir şey vardır. Her medyum büyü bozma işlemini yapamaz. Medyuma doğrudan gitmeden önce büyü bozma işlemi yapan medyumları bulun.

İnsanlar medyumlara genel olarak bu amaçlar ile gitmektedir. Siz de önceden iyi bir araştırma yaparak güvenilir bir medyuma gidebilir ve ondan yardım alabilirsiniz.

Güvenilir Medyum Bulmak

Yukarıda medyuma gitmeli miyim sorunuzu detaylı şekilde yanıtladık. Saydığımız durumlarda ve amaçlarda medyuma gidebilirsiniz. Ayrıca şunu da bilmeniz önemlidir: Mutlaka güvenilir ve gerçek bir medyum bulmalısınız. Bu sektörde sahte medyumlar da bulunmaktadır ve insanlar bu kişilerden maddi zarar görmektedir. Bu yüzden mutlaka güvenilir olan medyum ile görüşmelisiniz. Sitemizde güvenilir ve gerçek medyumların kimler olduğuna dair bir liste bulunmaktadır. Sitemize girip ilgili yazıyı okuyabilirsiniz ve sonra hangi medyumla görüşeceğinize karar verebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kendinde Büyü Olduğunu Nasıl Anlarım başlıklı makalemizde kendinde büyü olduğunu nasıl anlarım, kim büyü olduğunu anlayabilir ve ne büyüsü yapıldığını nasıl anlarım hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir