Muhabbet Büyüsü Nasıl Yapılır

Bunun bilgisine ulaşmak bir hayli zordur. Nedeni ise tamamen değişik enerjilerin bir aradan bulunmasından dolayı açığa çıkan şeyin adam akıllı anlaşılamamasıdır ama buna rağmen muhabbet büyüsü nasıl yapılır sorusunun cevabını bulmak için çeşitli şeyler denenmiştir. Eski falcılar, yorumcular, büyücüler çeşitli büyüler yapmaktaydılar. Bu büyülerini de genel anlamda bir insana yapılacaksa saç tellerinden tutun da çeşitli özel eşyalarına hatta tırnaklarına varana kadar alınması ve bunlar üzerinden yapılması gerektiğini belirtiyorlardı. Bu belirtiler ışığında bazı zamanlarda da insanların evlerine girip yastık altlarına varana kadar muska bırakıldığı söylenir. Bunların ne denli işe yaradığı ise tam açık ve sahih bir şekilde bilinmemektedir.

Muhabbet Büyüsünü Yapmak İstiyorum

Bunun için ilk önce sebebin sonuçlarını düşünmek gerekir çünkü bilinmeyen bir şeyin etkisini haliyle bilemezsiniz. Bu yüzden muhabbet büyüsü nasıl yapılır gibi soruların cevaplarını en azından etkilerini bilmeden bu tür şeylere kalkışılmaması gerektiği defaatle söylenmektedir.

Muhabbet Büyüsünü Kimler Yapar

Önceki zamanlardan kalma gelenek bu çağda da devam diyor mu herhangi bir bilgi mevcut değil. Şöyle ki muhabbet büyüsü nasıl yapılır sorusunu önceki zamanlarda yaşayan büyücülere sorduğumuz vakit çeşitli cevaplar alabiliyorduk. Fakat bu cevapları almak günümüz insanının pek de işine yarayacağı söylenemez çünkü eski enerjinin kalmadığı çağımız insanında bu enerjiler daha çok teknolojinin zararları neticesinde çekilmiş ve bizi bundan mahrum bırakmaya dahi yetmişti. Öyle ki zamanla bunu üstesinden gelebilmek için de insanlar çeşitli şeylere kalkışmışlardır. Genel olarak bir şeye varılmasa da büyücülerin yaptığı kesin olarak bilgi hazinemizin derinliklerinde yerlerini bulmuştur.

Muhabbet Büyüsüne Karşı Savunma Nasıl Olur

Buna karşı savunmanın ne tür olacağını söylemek pek doğru olmaz çünkü komplike şeylerden etkilenme süreci bir zaman dilimini kapsamaz. Bunu anlamak için yani bu tür büyüleri fark edebilmek için çeşitli yerlerden destek alınabilir. Bunu başarabilmek için de en iyi kişilerin varlığı bilinmeli yahut tamamen kendi psikolojisine insan güvenmelidir. Çünkü insan psikolojisi sanıldığından da kat ve kat daha güçlüdür. İstenmeyen şeyleri engelleyebilecek doğal bir savunma sistemimizin varlığı insan açısından adeta mükemmel bir şeydir çünkü ekstra bir şeye ihtiyaç duyulmadığı gibi kendi içerimizde bulunan bir sistem sayesinde tabi onu da doğru bir şekilde kullanma karşılığında, çeşitli zarar verici şeylerden de uzaklaşmış oluyoruz. Kendimizi öyle koruyoruz. Bundan dolayı büyüye bulaşmadan evvel ilk önce psikolojiyi sağlam tutmakta fayda vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir