Muska Nedir?

Muska Nedir? Binlerce yıldır koruyucu olarak üzerimizde taşıdığımız içerisinde dualar sembollerin kağıda yazılı olduğu parçadır.

Bizleri tüm kötülüklere, fesat insanların nazarlarına karşı koruyucudur. İslamiyet dini büyü ve nazardan Kur-an’ı Kerim’de bahsetmiştir. Neredeyse Hz. Muhammed SAV. Öldürecek kadar güçlü olan nazar bazılarımızın yaşamını ciddi ölçüde etkilemektedir. Hiçbir işimiz doğru gitmez; hastalanırız ancak doktorlar tetkiklerde sebep bulamaz. Çok ciddi sorunlar yaşarız, tabiri caizse başımıza gelmeyen kalmaz. Özellikle de üzerimize yapılan kara büyüler bizi ölmekten beter eder. Almanya muska yapan hoca bulması son derece zordur. Aynı şekilde Amerika muska yapan hoca bulmakta neredeyse imkansızdır. Özellikle Müslüman olan ve yurtdışında yaşayan kişiler bu arayışa girmekte ve İslama uygun muskalar yazabilecek hoca arayışına girmektedirler. Avusturalya muska yapan hoca, Avusturya muska yapan hoca, Belçika muska yapan hoca bulmakta haliyle zorluk çekmektedir. Birde aranan ve muska yaptırılmak istenen hocanın bu konuda ciddi bir eğitim almış olması, tecrübesi ve kendi üç harflilerinin de olması gerekmektedir. Danimarka muska yapan hoca, Fransa muska yapan hoca, Hollanda muska yapan hoca arayanlar da günümü iletişim ağı içerisinde çok rahat bir şekilde muska yapan hocalar bulabilir. İsveç muska yapan hoca, İsviçre muska yapan hoca, Lüksemburg muska yapan hoca, muska çeşitleri arasından dilediğini bulunduğu ülkeden yaptırabilmektedir.

Muska Nasıl bozulur?

Muska Nasıl Yapılır? Muska, kendi üç harflileri olan medyumlar tarafından yapılır. Kişi kendinde olan belirtileri hissettiğinde durumu açıkça izah eder. Büyü, nazar gibi sorunlar tespit edilir. Nasıl bir büyü ile karşı karşıya kalındığı çözülür. Duruma uygun ayetler bulunur. Semboller çizilir; dualar okunur; tütsüler yapılır. Muskayı takan kişi kısa sürede muska yapan hoca sayesinde iyileşmeye başlar. Yaşadığı sorunlar azalarak tamamen yok olur. Norveç muska yapan hocalar bulmak isteyenler muskacı hocalar için oturdukları yerden birçok adrese ulaşabilirler.

Eski eşimin akrabalarından biri sabun büyüsü yaptırdı. Hayatımız alt üst oldu. Eşimde gözü varmış. Ama eşim akraba diye onunla evlenmek istememiş. Sonrasında hayatımızı zindana çeviren bizim boşanmamıza, bebeğimin düşmesine, 3 yaşında çocuğumun ölmesine sebep olan ardı arkası kesilmeyen olaylar yaşamaya başladım. Eşim işsiz kaldı, kaza geçirdi ve artık yaşanan bunca felaket karşısında beni suçlar oldu. Ben de bunca felaketin ortasında ne yapacağımı bilmez haldeydim. Boşandık. Bir komşum bana büyü altında olabileceğimi; bu durumun normal olmadığını söyledi. Eşimden ayrılmama rağmen hiçbir şey sona ermemiş her şey daha da vahim bir hal almıştı.  Medyum Burak ile tanıştık. Bana bir Celp hazırladı. 14 gün içerisinde teslim etti. 90 gün taşıdım. Dualar okudu ben de dualar okudum. Şimdi her şey düzelmeye başladı. Eşim barışmak istediğini söyledi. Çok şükür artık kötü günler geride kalmaya başladı. Siz de bu tür bir durumla karşı karşıyaysanız gecikmeden Burak Hoca’ya 05533718994 no’lu telefondan ya da  [email protected] mail yoluyla ulaşın ve mutluluğunuzu geri kazanın.

Bir önceki yazımız olan Cin Musallatı başlıklı makalemizde bursa cin çıkarma, cin çıkarma ve cin çıkarma ankara hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir