Muska Yakılır Mı

Muska yapımı günümüzde oldukça yoğun haldedir. İnsanlar evlerinde, iş yerlerinde, gününün çoğunu geçiriyor olduğu yerlerde muska bulabilmektedir. Önemli olan şey muskanın ne amaç ile yapılmış olduğudur. Bulunan muska iyi bir amaç ile yapılmış ise kişiye zara vermez, hatta kişiyi sürekli olarak korur. Fakat eğer muska kötü bir amaç ile yapılmış ise kişiye çok büyük zararalar verir. Kişinin hayatını ona zindan bile edebilir. Çünkü muskalar cinler ile iletişime geçilerek yapılan işlemlerdir. Kötü niyetle yapılmış bir muska kişiye en büyük zararları verecektir.

İnsanlar genelde muska buldukları zaman hiçbir kimseye danışmadan onu hemen ortadan kaldırmak isterler. Muskayı yakmak, suya atmak, çöpe atmak, parçalamak ve benzeri düşüncelere sahip olurlar. Bu konuda dikkat etmeniz gerek pek çok nokta vardır. Muska yakılır mı ve muska bulunduğunda ne yapılmalıdır sorularını bu yazıda yanıtladık.

Muska Yakılır Mı?

İnsanların muskalar hakkında en çok merak ettiği konu da budur. Bu önemli soruya net bir cevap vermemiz gerekir ise şunu söyleyebiliriz: Muskalar kesinlikle yakılmamalıdır. Muska yakılır mı sorusunun tek doğru cevabı budur. Eğer kişi evinde ya da başka bir yerde bir muska bulmuş ise kesilmekle onu yakmak gibi bir hataya düşmemelidir. Çünkü kötü cinler ile iletişime geçilerek yapılan bir muskayı yakmak kişiye çok ama çok büyük zaralar verecektir. Kişi bu hatanın sonucunda cinleri, kötü güçleri kendisine musallat edecektir.

Muska Bulunca Ne Yapmak Gerekir?

Muska bulduğunu zaman yapmanız gerekenler şunlardır:

  • Muskayı bulduğunuz zaman hiçbir şekilde telaşa kapılmamalı, kendinizi kaybetmemelisiniz. En doğru kararı verebilmek için sakin olmalısınız. Yukarıda da dediğimiz gibi muskalar ya iyi niyetle ya da kötü niyetle yapılırlar. Bu yüzden önce muskanın ne olduğunu öğrenmeniz şarttır.
  • Muskanın nasıl bir muska olduğunu öğrenmek için sadece hocalardan yardım alabilirsiniz. Bu sebep ile kendinize en kısa zamanda bir hoca bulmalı ve muska hakkında ona istediği bilgileri vermelisiniz. Hoca ile görüşmeden kesinlikle muskayı ev dışına çıkarmayın.
  • Muska yakılır mı konusunda söylediğimiz gibi kesinlikle muskaya zarar vermeyin. Hoca muskanın ne olduğunu ortaya çıkardıktan sonra eğer kötü bir muska ise onu bozacak işlemleri yapacaktır.
  • Psişik yeteneklerini kullanarak muskanın size ve evinize olan tüm kötü etkilerini ortadan kaldıracaktır.

Muskalar konusunda bunlara dikkat etmeniz yeterli olacaktır. Muskalar ile ilgili başka bilgileri de öğrenmek için sitemizdeki diğer yazıları okuyabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Sevdiğimi Geri Döndürmek İçin Büyü başlıklı makalemizde büyü nasıl yapılır, geri döndürme büyüsü nasıl yapılır ve sevdiğime büyü yaptırmak hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir