Sevdiğimi Sevgilisinden Ayırma Büyüsü

İnsan doğası gereği konu aşk ve sevgi olduğunda çoğu zaman gözünü karartmaktadır. Bu tarz durumlarda olan kişiler konu ile alakalı büyüleri araştırıp onlar hakkında bilgi sahibi olmak istemektedirler. Sevdiği kişiyi sevgilisinden ayırmak için uygulanan bu büyüyü genellikle bu düşünce yapısına sahip olan insanlar uygulamak istemektedir. Yapılan bazı büyüler yalnızca iki kişiyi etkilemektedir. Ancak bu büyü dışarıdan yapılan bir müdahale şeklinde olup farklı insanları da etkileyeceği için son derece riskler barındırmaktadır. Uzman kişilerin uygulaması dışında tercih edilmemelidir.

Sevdiğimi Sevgilisinden Ayırma Büyüsü Kimler Tarafından Tercih Edilir

Sevdiğini sevgilisinden ayırma büyüsünü uygulamak isteyen kişilerin genellikle içinde bulunduğu durumlar benzerlikler göstermektedir. Bu konular iki şekilde karşımıza çıkmaktadır;

  1. Platonik bir şekilde aşık olan ve sevdiği kişinin bir başkasıyla olmasından rahatsızlık duyan kişiler
  2. Daha önce ilişki içerisinde olduğu kişinin ayrıldıktan sonra başkasıyla birlikte olmasını istemeyen kişiler

Şeklinde karşımıza çıkmaktadır. Çoğunlukla bu durumlar gözükse de kısmen de olsa bu büyüyü çok sevdiği arkadaşları için uygulamak isteyen kişilerde vardır. Bunlar büyünün neden ve kimler tarafından tercih edildiğini göstermektedir. Bunlara ek olarak çok sık olmasa da kişilerin toplumda ünlü olan kişilere de sevdiğimi sevgilisinden ayırma büyüsü yaptırmak istediği de bilinmektedir.

Sevdiğimi Sevgilisinden Ayırma Büyüsü Hakkında Dikkat Edilmesi Gerekenler ve Riskleri

Yukarıda bu büyünün tehlikeli bir büyü olduğundan bahsetmiştik. Bu tehlikeler hakkında bilgilenmek oldukça önemlidir. Çünkü yapılacak bir yanlış hareket bu büyünün işe yaramaması, hatta ters tepmesi gibi sonuçlar da doğurabilecektir. Uygulanmak istenen kişi ya da o kişiye yakın olan birisine büyü hakkında bilgi verilmemesi gerekmektedir. Bununla birlikte yanlış uygulanması ya da büyü hakkında bilgi sahibi olmadan yapılmaya çalışılması gibi durumlarda da ters teperek kişinin sizden uzaklaşmasına ve sevgilisine daha çok bağlanmasına yol açabilmektedir.

Sevdiğimi Sevgilisinden Ayırma Büyüsünün Etkileri ve Sonrası

Bazı sebeplerle yapılan bu büyünün tıpkı diğer büyüler gibi etkileri ve sonrasında yaşanan olayları mevcuttur. Büyünün doğru uygulanması durumunda yapılan büyünün hemen etki etmeme, bir süreç içerisinde ortaya çıkma durumu söz konusudur. Bu yüzden acele edilmemeli ve büyüyü yaptıran kişinin davranışlarında bir değişim olmamalıdır. Üzerine büyü yapılan kişi zaman içerisinde ilişkisi olan kişiden soğumaya ve uzaklaşmaya başlamaktadır. Ancak unutulmamalıdır ki sevdiğimi sevgilisinden ayırma büyüsü uyguladığınız kişi yalnızca sevgilisinden ayrılacaktır. Size yakınlaşması için uygulanması gereken başka büyüler de mevcuttur.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir