Sevgiliyi Kendine Bağlama Duası

İlişkiler her ne kadar güzel başlarsa başlasın, her ne kadar çiftler birbirini seviyor olursa olsun bir süre sonra büyük pürüzler doğabilir. Bu pürüzler kişilerin kendilerinden de kaynaklanabileceği gibi aynı şekilde ilişkiye etkide bulunan üçüncü kişilerden de kaynaklı olabilir. Üçüncü kişi kaynaklı sorunlar ilişkiye en çok zarar veren sorunlardandır ve çoğu zaman bağlılığın bitmesine neden olurlar.

Bu yazımızda bu konuyu göz önünde tutarak sevgiliyi kendine bağlama duası ile ilgili pek çok farklı, detaylı bilgi verdik. Sevgiliyi kendine bağlama duasının ne olduğunu, sevgiliyi kendine bağlama duasını kimlerin yapabileceğini ve sevgiliyi kendine bağlama duasının günah olup olmadığını ayrıntılı şekilde anlattık.

Sevgiliyi Kendine Bağlama Duası Nedir

Sevgiliyi kendine bağlama duası nedir konusunda pek çok soru alıyoruz. Bu duanın ne olduğunu şöyle açıklayalım: sevgiliyi kendine bağlamak için yapılan bu dua adından da anlaşılacağı üzere yalnızca sevgililer için uygundur. Yani eğer sevgiliniz olmayan birisinin size bağlanmasını istiyor iseniz bu dua etki etmeyecektir. Bu duanın amacı ilişkide olunan kişinin sadakatsizliğini, sevgisizliğini ortadan kaldırmak ve yerine çok güçlü bağlılık duyguları getirmektedir. Dolayısıyla bu dua bağlılık problemi yüzünden bitmekte olan ilişkileri kurtarır ve çok uzun yıllar boyu büyük bir bağlılık ile sürmesini sağlar.

Sevgiliyi Kendine Bağlama Duasını Kimler Yapabilir

Sevgiliyi kendine bağlama duasını iyi niyetli olan ve mevcut bir ilişkisi bulunan her insan yapabilir. Önemli olan şey tamamen iyi niyetle, büyük bir inanç hali ile duayı yapmaktır. Eğer sevgiliniz yok ise bu dua hiçbir şekilde etki etmeyecektir, dua sadece mevcut bir ilişkisi bulunan kişiler içindir. Eğer sevgiliniz gerçekten sizden ayrılmak istiyor ya da siz sevgilinizi artık sevmiyor ama size bağlı kalmasını istiyor iseniz de bu duayı yapmamalısınız. Çünkü eğer bu şekilde yapar iseniz duayı kötü bir niyetle yapmış olursunuz ki bu da duanın gerçekleşmesine en büyük engellerden biridir.

Aynı zamanda eğer duanın etkili olabilmesi için gereken özellikleri kendinizde görmüyor iseniz güvenilir bir hocaya giderek ondan yardım isteyebilirsiniz.

Sevgiliyi Kendine Bağlama Duası Günah Mı

Sevgiliyi kendine bağlama duası günah mı sorusu da sık sorulan sorulardan bir tanesidir. Bu dua kesinlikle günah değildir. İslami açıdan hiçbir sakıncası bulunmaz. Dolayısıyla yalnızca Allah’a sığınarak ettiğiniz bu dua günah değildir. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi önemli olan iyi bir niyetle ve büyük bir inanç ile bu duayı uygulamaktır.

Bir önceki yazımız olan Kısmet Açma Duası başlıklı makalemizde baht açma duası, bereket açma ve denenmiş kısmet açma duaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir