Soğutma Büyüsü Yaptıranlar

Soğutma büyüsü çok sık yapılan büyülerden bir tanesi olarak dikkat çekmektedir. Bunun sebepleri arasında kolay yapılabilecek bir büyü olarak düşünülmesi ve bir zararının olmadığı düşüncesi gelmektedir. Peki bu durumların cevabı aslında böyle midir?

Toplumumuzda yapılan ve yapılması istenen büyüler arasında sıklıkla tercih edilen büyüler genellikle sevgi, aşk, ayrılık ve şans üzerinedir. Genel olarak bu durumun sebebi ise yapılması istenen bu büyülerin insanın elinde olmaması olarak görülmektedir. Bu kategoriye dahil edebileceğimiz bir büyü türü de soğutma büyüleridir. Sebepleri, uygulanış ve yapılış şekilleri açısından farklılıklar bulunan bu büyüde pek çok amaç bulunabilmektedir.

Soğutma Büyüsü Nasıl Bir Büyüdür

Soğutma büyüsü bir kişinin başka birisinden uzaklaştırmak amacıyla yapılabileceği gibi bir kişiyi bir durum ya da saplantıdan uzaklaştırmak amacıyla da yapılabilmektedir. Bu kadar farklı amaçlar güdebilecek olması yapılış aşamasında ve uygulanış şeklinde de farklılık göstermektedir. Soğutma büyüsü yaptıranlar arasından birkaç kişinin bir araya gelmesi durumunda kendi aralarında yapacakları konuşmalarda ne kadar farklı uygulamalarla büyüyü uyguladıklarını görebiliriz. Soğutma büyüsü yaptıranlar amaçları aynı olsa bile bunu farklı cümlelerle anlatabilmektedir. Bu hususta dikkatli olunması gerekmektedir. Soğutma büyüsü yaptıranların sebepleri ise şu şekilde karşımıza çıkmaktadır;

  • Sevdiği bir kişinin gönlünün başka bir kişiye kaydığına emin olanlar
  • Karı-koca arasına girmeye çalışan üçüncü bir kişi tarafından yaptırılabiliyor
  • Gelinini- damadını veya gelin-damat adayını beğenmeyen aileler tarafından yaptırılabiliyor
  • Oğlunun ya da kızının içinde bulunduğu, yapmaktan zevk aldığı bir durumdan onu uzaklaştırmak amacı ile yaptırabiliyor

Bu durumlara eşlerden ya da ilişkisi bulunan çiftlerden birisinin diğeri için soğutma büyüsü uygulamak istemesi de oldukça sık bir şekilde karşımıza çıkmaktadır. Soğutma büyüsü de tıpkı diğer büyüler gibi uzman, bilgili ve tecrübeli kişilere yaptırılmalıdır. Soğutma büyüsü yaptıranların dikkat etmesi gereken bazı durumlar vardır.

Büyü Yapılan Kişide Ortaya Çıkan Değişimler ve Soğutma Büyüsü Yaptıranların Dikkat Etmesi Gerekenler

  Büyüler yapıldıktan sonra uygulanış ve yapılış şekillerine göre farklı zamanlarda etkisini göstermeye başlayabilir. Büyü yapılan kişide, büyünün yapıldığı duruma göre uzak davranma, nefret etme, yaptığı ancak ailesi ya da sevdikleri tarafından istenmeyen bir durumun terk edilmesi gibi durumlar görülmektedir. Soğutma büyüsü yaptıranlar kesinlikle bazı şeylere dikkat etmelidir. Büyü yapılan kişiye durumun anlatılması ya da uzaklaştırılmak istenen kişinin bu durumu öğrenmesi o kişinin de büyü çözme yollarını aramaya başlaması ile sonuçlanabilir ve bu durumda çabalarınız boşa gidecektir. Büyünün yapıldığı kişiye durumun anlatılması ise o kişinin bir şeylerin ters gittiğini düşünmesine ve büyünün etkisini kaybetmesi gibi sonuçlar doğurabilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Bağlama Büyüsü Etkileri Nelerdir başlıklı makalemizde bağlama büyüsü etkileri nelerdir, Bağlama Büyüsü Fiyatı Yaptıranlar ve Yorumları ve kim bağlama büyüsü yapabilir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir