Soğutma Büyüsü

Eşleri soğutma büyüsü en tehlikeli büyülerden olup hayatınızı bir anda alt üst edebilir. Etkilerini sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

İlişkilerin ani bitişlerinde bu büyünün tesiri olduğu kaçınılmaz bir gerçektir. Hayatınız bir anda alt üst olduysa ve sevdiğinizden koparıldıysanız bunda daha fazla bir mana aramaya gerek yoktur. Emin olun böylesine güçlü bir büyü etkisine girdiniz ve kurtulamıyorsunuz demektir. Bu konuda ciddi anlamda yardım alarak hayatınızda onsuz yapamayacağına inandığınız o özel insanı tekrar kazanabilme fırsatına erişebilirsiniz. İyi bir medyum desteğiyle kısa zamanda bu büyünün etkisinden kurtulabilir; hayatınızın o eski mutlu günlerine bir an önce kavuşabilirsiniz.  Medyum Burak Hoca gibi isim yapmış ve pek çok insanın hayatına dokunmuş bir medyum desteğini almanız doğru bir seçim olabilecektir. [email protected]  adresinden de kendisiyle iletişim kurma seçiminde bulunarak büyünün etkilerinden ve nasıl kurtulabileceğiniz konusundaki yardımından faydalanma arzusunu kendisine kısa zamanda iletebilirsiniz.

İki insanı soğutma büyüsü yapıldığını düşünüyorum; karı kocayı soğutma büyüsü denen bu büyüden nasıl kurtulabilirim?

Soğutma büyüsü nasıl yapılır

Soğutma büyüsü ile eşimden ayrıldım ve çareyi Medyum Burak Hoca’da buldum. Bu konuda iyi ki Burak Hoca’dan destek almışım. Onun yardımlarıyla eşime geri kavuştum. 0553 371 89 94 numaralı telefondan ulaştığım Burak Hoca bana hem yardımda bulundu hem de psikolojimi düzeltmede olumlu konuşmalarıyla yol gösterdi. Etrafımda bu büyünün etkisiyle eşinden ayrılan kim varsa onunla sorunu atlatabileceklerini söylemeden geçemeyeceğim. İşini son derece iyi yapan Burak Hoca soğutma büyüsü nasıl yapılır konusunu bana anlayabileceğim şekilde anlattı ve bozdururken de birlikte adım adım yol aldık. Soğutma büyüsü bozmak için vefk işlemi yaptırdım. Medyum Burak Hoca sayesinde kurtulmanın sevinciyle sizlere de onun gibi bilgili bir medyumdan faydalanmanızı tavsiye edeceğim.

Soğutma büyüsü yaptıranlar

Hayatınızda çıkmaz durumların oluşumuna yer vermeyin. Bu konuda yardım alabileceğiniz medyum destekleriyle eski günlerinizin özlemini yeni başlangıç gibi görme deneyimlemelerini yaşayın. İlişkinizi yıkmak için kullanılan bu büyüyü kimin yaptırdığını bulabilmeniz mümkün olmayabilir. Ama medyum Burak desteğiyle bu büyünün etkisinden sıyrılabilmeniz kaçınılmaz. Kimi zaman bayanların yakın arkadaşları bu işlere kalkıştığı gibi eş tarafından sizin mutluluğunuzu çekemeyenler de bu büyüyü yaptırabiliyorlar. Onların tercihleriyle hayatınızı çıkmaza sokmak yerine bu işi tekrar yoluna koyma tercihinde bulunmayı denemelisiniz.

Sizi eşinizden uzaklaştıracak olan bu büyüde sosyal ilişkinizin yanı sıra cinsel münasebetlerinizde kalkacaktır. Size yaklaşmak ya da dokunmak konusunda net bir çizgisi olan beyinizin bu davranışlarıyla büyünün farkındalığını hissedebilirsiniz. Sonrasında istek durumuna göre büyüyü bozdurup hayatınıza devam etmek tamamen sizin tercihinizdir. Eşinizde olumsuz ruhani ve fiziki belirtiler baş gösterdikçe kendinizi yıpratabilir; üzülebilirsiniz. Ama bunun yerine bir bilene danışın mantığıyla hareket ederek onun bunalımlı hallerinden kurtulabilmesine destek olarak kendinize gelebilirsiniz. Burak Hoca ile iletişim yolarından herhangi birini seçerek derdinizi kısa zamanda ona iletebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Büyü Tarifi başlıklı makalemizde adet kanıyla yapılan büyü tarifi, büyü nasıl yapılır ve büyü tarifi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir