Soğutma Duası

Soğutma Duası gerçek medyumlar tarafından yapılması gerekli olan kuvvetli ve dikkat gerektiren eşler arasında ayırma işlemidir.

Gün geçtikçe büyücülerin çoğalması ve insanların sorunlarının çarelerini falcı ve büyücülerde araması maalesef kötü sonuçlar doğurmaktadır. Eşler arasında her şey güzel giderken bir anda ortaya çıkan kavgalar, geçimsizlikler, şiddete varan eylemler görülmektedir. Aile düzeni bozulmakta ve eşler birbirinden nefret ederek ayrılmaktadırlar. Bu tür konular ne yazık ki artık günlük hayatımızın bir parçası haline gelmiştir. Bunların birçoğu büyüden ayırma duası yapılmasından kaynaklanmakta ve ne yazık ki birçok kişi de bunun farkına varmamaktadır. Eşleri birbirinden ayırma duası bir aileyi temellerinden sarsıp yok eder. Bunun yapıldığını fark etmeyen aileler yok olur giderler.

İki kişinin arasını soğutmak için dua ile yapılan büyünün belirtileri şu şekildedir. Kadınların ya da erkeklerin birbirlerinden tiksinmeleridir. Uzaktayken güzel konuşur yan yana geldiklerinde büyük çapta kavgalar ederler. Hamilelik gerçekleşmez. Düşük yaparlar. Erkeklerde iktidarsızlık gibi sorunlar oluşur. Bu tür durumların %90’ı boşanmayla sonuçlanır.  Bir erkek bir kadına aşıksa ve evli olan adamdan ayırmak istedikleri zaman da bu tür büyü yapılabilir. Koca ile karıyı ayırma duası yapılırsa bırakın eleştiriyi eşler övgüyü bile kabullenemez. İki kişiyi ayırma duası denenmiş birçok yöntem bulunmaktadır. Bunların bu işi bilen medyumlar tarafından yapılması gerekmektedir. Kendi başınıza bu tür şeyleri denemeniz doğru olmayacaktır.

Soğutma Duası Nedir

İki kişiyi soğutma duası çoğu zaman sizi kıskanan kişilerce yapılmaktadır. Aile birliğinizin zarar görmemesi için ani gelişen davranış değişiklikleri olduğunda hemen bir medyuma başvurarak nedenlerini sorgulatmada fayda vardır. Aksi halde yok yere evlilikler sona erecek; yuvalar dağılacaktır. Çok daha vahim sonuçlar da yaşanabilecektir. Kıskanç insanların şerri gerçekten çok sakıncalıdır. Bu nedenle belirtileri hissettiğiniz anda hemen harekete geçmeli ve yardım almalısınız. Muskalar, celpler, dualar sizi bu durumdan kurtaracaktır. Medyumlar size bu konuda yardımcı olacak ve çok hızlı bir şekilde normal hayatınıza dönmenizi sağlayacaklardır.

Soğutma Duası Etkileri

Erkek kardeşim yeni evlendi. Beş yıl sevdiği kızla birbirlerini beklediler ve üniversite biter bitmez onları evlendirdik. Herkesin dilinde dolaşan bir aşk hikayesiydi. Daha balayında birbirleriyle tartışmaya, kavga etmeye başladılar. Balayını yarıda kesip döndüler. Kavga, hakaret bini bir paraydı döndüklerinde. Daha bir hafta içinde ne yaşanmış olabilirdi ki. Ayrı ayrı alıp konuştuğumuzda birbirlerine olan aşklarını anlatıyor; bir araya geldiklerinde ise kavgalar daha da şiddetleniyordu. Sonra Medyum Burak ile tanıştık. Bir hamaylı yaptı. 10 gün içerisinde bize teslim etti.

60 gün süreyle kolye olarak üstlerinde taşıdılar. Medyum Burak her 10 günde bir okudu. Kavgalar, gürültüler sona erdi. Şimdi eskisinden daha mutlular. Onlara baktıkça biz de mutlu oluyor ve bu aşkın sonsuz kadar sürmesini diliyoruz. Siz de uzaklaştırma duası etkileri hissediyorsanız 05533718994 no’lu telefondan veya  [email protected] mail adresinden irtibata geçin eski mutlu günleriniz geri gelsin.

Bir önceki yazımız olan Evlenmek için Dua başlıklı makalemizde acilen evlenmek için dualar, bekarlara evlenmek için dua ve evlenmek için dua hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir