Üzerinde Büyü Olan Ne Yapmalı

Eğer hayatınız akışında iken, her şey yolunda gidiyor iken birden bire, ortada hiçbir sebep olmamasına rağmen pek çok olumsuzluk yaşamaya başladıysanız, hayatınızın kontrolü artık sizin elinizde değil ise, başınıza sürekli kötü şeyler geliyor ise büyüden şüphelenmeniz çok normaldir. Bunları yaşayan pek çok insan kendisine büyü yapıldığından kuşku duymaktadır. Peki, üzerimizde büyü olduğunu anlayınca ne yapmamız gerekmektedir? Kendi başımıza büyüden kurtulabilir miyiz yoksa bir uzman kişiden yardım almamız mı gerekmektedir?

Bu yazımızda bu sorular ile bağlantılı olarak ilk önce üzerinizde büyü olup olmadığından net bir şekilde emin olabilmeniz amacı ile büyü olduğu nasıl anlaşılır sorusunu yanıtladık. Büyü etkilerini size açıklayarak üzerinde büyü olan ne yapmalı sorusuna geçtik. Yazıyı okumaya devam ettiğinizde tüm bu soruların en doğru, en net cevaplarını görmüş olacaksınız.

Büyü Olduğu Nasıl Anlaşılır

Direkt büyüyü bozmaya çalışmadan önce üzerinizde gerçekten bir büyü olup olmadığından emin olmanız gerekir. Bu da iki ana yöntem ile olabilir. Birinci yöntem büyü etkilerine bakmaktır. Eğer büyü etkilerini belirgin biçimde yaşıyor iseniz büyü vardır. İkinci yöntem de bir hoca ya da medyum ile görüşmektir. Onlar büyü olup olmadığını çok kısa bir süre içerisinde hemen anlarlar.

Birinci yöntem hakkında şunları söyleyelim: Büyü etkilerini genel olarak açıklamamız daha uygun olacaktır. Böylece etkilerin çoğunu yaşıyor iseniz büyüden emin olabilirsiniz. Büyü etkileri arasında öncelikle kişinin kronik baş ağrıları, kemik ağrıları çekmesi gelir. Kişi ayrıca gün içerisinde çok yorgun hisseder, başını kaldırmaya bile gücü kalmaz. Aynı zamanda psikolojik sorunlar da yaşar, depresyon ve şizofreni sorunları ile uğraşabilir. Ayrıca kişi işinden, evinden olabilir. Çevresindekileri kaybedebilir. Arkadaşlık ya da gönül ilişkileri bozulabilir. Çok şanssız bir insan haline dönüşebilir ve karakterinde de büyük değişimler gözlemlenebilir.

En genel büyü etkileri bunlardır. Diğer bir yöntemimiz ise hoca ya da medyum ile görüşmektir. Bu uzman kişilere gittiğinizde hemen büyü olup olmadığını anlarlar. Bu yöntemler sayesinde büyü olduğundan emin olabilirsiniz ve ardından üzerinde büyü olan ne yapmalı konusunda harekete geçebilirsiniz.

Üzerinde Büyü Olan Ne Yapmalı

Üzerinde büyü olan ne yapmalı konusunda şunları söyleyelim: Eğer yukarıda bahsettiklerimizi göz önüne aldığınızda büyü belirtilerini kesinlikle yaşıyor iseniz ve büyüden emin olmuş iseniz hemen bir hoca ya da medyuma gitmelisiniz. Bu kişiler büyü bozma eğitimini almış olan uzman kişilerdir. Üzerinizdeki büyüyü ancak onlar bozabilir.

Bir önceki yazımız olan Büyü Yapılıp Yapılmadığı Nasıl Anlaşılır başlıklı makalemizde büyü yapıldığı nasıl nasıl anlaşılır, büyü yapılmadığını nasıl anlarız ve kim büyü yapabilir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir