Voodoo Büyüsü Nedir?

Voodoo büyüsü nedir sorusu, daha çok düşmanı olan kişiler tarafından sorulmaktadır. Kara büyülerden biri olan Voodoo bebek büyüsü yapılan kişiyi mutsuz etme, acı çektirme üzerine hazırlanır. Bir eşya kullanılarak yapılan bu büyülerin kökeni yüzyıllar öncesine dayanmaktadır. Ayrıca bu büyü daha çok oyuncak bir bebek kullanılarak yapıldığı için, Voodo bebeklerinin de namı büyüktür.

Voodo büyüsü kişinin nefret ettiği, düşman olduğu, sevmediği ve zarar gördüğü biri için yapılır. Eşya üzerinden, ilgili kişiye telkin uygulanarak hazırlanan büyü, etkisini göstermesi ile kurban acı çekmeye başlar. Hayatında olumsuzluklar baş gösterir ve hiçbir zaman şansı dönmez. Büyü devam ettiği sürece kurbanın mutlu olma şansı yoktur. Tabi bu büyü yapılırken kurban kişinin birkaç kişisel eşyasına da ihtiyaç duyulmaktadır.

Voodoo Büyüsü Nasıl Çözülür?

Öncelikle Voodoo büyüsü yapımı sırasında oldukça dikkatli davranılmalı ve uzman bir medyum ile çalışılmalıdır. Aksi halde yanlış yapılan her işlem büyüyü yaptıranı da olumsuz etkileyecektir. İşte Voodoo büyüsü nasıl yapılır sorusuna verilecek birkaç yanıt;

  • Öncelikle büyü yapılacak kişinin bir tutam saç teline ya da kesilmiş tırnağına ihtiyaç vardır,
  • Büyünün ana maddesi olan oyuncak bir bebeğe ihtiyaç duyulur,
  • Oyuncak bebeğe, kişinin tırnak ya da saç teli bağlanır ve tılsımlı sözcükler ile büyü yapım aşamasına geçilir,
  • Oyuncak bebeğe şiş, tığ ya da iğneler batırmak sureti ile kurbana acı çektirme işlemi başlatılır,

Büyü yapıldıktan birkaç gün ya da hafta sonra etkisini göstermeye başlar.

Voodoo Büyüsün Etkileri Nelerdir?

Voodoo büyüsünün belirtileri arasında en sık rastlanan kurbanın anlamlandıramadı vücut ağrı ve sızılarıdır. Hatta bu kişiler doktora gitseler ve ilaç kullansalar dahi sıkıntılarına çare bulamazlar. Ağrıları intiharı düşündürecek kadar dayanılmaz boyutlara ulaşmaktadır.

Voodo büyüsü yapılmış olan kişi sürekli hırçın, geçimi zor, asabi ve şiddete meyilli hale gelir. Ailesi ve eşi ile anlaşamaz, hatta boşanma aşamasına gelir. İşyerinde sürekli agresif tavırlar sergilediği için sevilmez. Uyku düzeninde bozulmalar meydana gelir. Ruh sağlığın yitirme aşamasına gelir.

Medyum Burak İle Voodoo Büyüsünden Kurtuldum

Bir süredir sürekli kötü rüyalar görüyor uykumdan bağırarak uyanıyordum. Öyle iştahsızdım ki 40 kiloya düşmüştür. Sürekli ağlama ve sinir nöbetleri geçiriyor, mide kıramplarım yüzünden uyuyamıyordum. Hangi doktora gittiysem verdikleri ilaçlar çare olmadı. En sonunda arkadaşımın tavsiyesi üzerine Medyum Burak Hoca ile görüştüm.

Burak Hoca bana eski kayınvalidem ve eşimin Voodo büyüsü yaptırdığını söyledi. Zaten eski eşim bana sürekli acı çektireceğini söyleyip dururdu. Burak Hoca önce hemen büyüyü bozdu. Sonra da 7 gün içinde bir vekf yazarak beni koruma altına aldı. Çük şükür birkaç hafta içinde tüm sıkıntılarımdan kurtuldum. Kısa sürede en etkili sonucu aldım ve herkese tavsiye ediyorum. Ulaşmak isteyen arkadaşlar 05553718994 nolu hattı arayabilir ya da [email protected] mail adresine e posta atabilir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir