Yumurta Büyüsü

Yumurta büyüsü Anadolu’da yaygın olarak uygulanan büyülerdendir. Bunun nedeni malzemelerinin temel ve kolay bulunur olmasıdır.

Yapılmasının da nispeten kolay olmasıdır. Ancak, her zaman büyülerin kişilerin kendi başlarına yapabilecekleri ritüeller olmadıklarının bilinmesi lazımdır. Yani ne kadar kolay görünürse görünsün, gerçek medyumların yeteneklerine ihtiyaç vardır. Büyülerin ne kadar basit görünürse görünsün, mutlaka bir hocaya, elbette gerçek medyuma  danışarak yapılması son derece önemlidir. Yumurta büyüsü konusunda destek almak için, ülkemizin yüz akı isimlerinden, gerçek medyum ve hoca medyum Burak Mayda ile iletişime geçebilirsiniz. 05533718994 numara ve [email protected] mail adresinden de ulaşabilirsiniz.

Yumurta Nasıl Bozulur

Yumurta büyüsünün en önemli özelliklerinden biri yaklaşık olarak 10 günün biraz üzerinde bir zaman içinde etkilerini göstermeye başlamasıdır. Yumurta büyüsü nedir diye sorulacak olursa, temel olarak ayırma amaçlı yapılan büyülerden biri olduğunu söylemek mümkündür. Bildiğimiz ve tükettiğimiz yumurta ana malzemesidir. Tabi okunması gerekenler ve yapılması gereken ritüelleri bulunmaktadır. Bunları da gerçek hoca verebilir. Yumurta kadını ve erkeği temsil etmektedir. Sarısı ve beyazı olarak, sarısı kadını, beyazı ise erkeği sembolize etmektedir. Ayrıca arkadaşların ve dostların arasını bozmak, akrabaları ya da iş ortaklarını ayırmak, eşleri, sevenleri ayırmak nedenleriyle yapılabilir. Bu büyünün yapılması ile yavaş yavaş kişilerin arasındaki muhabbet bozulur ve önemli ayrılıklar ortaya çıkmaya başlar.

Yumurta Büyüsü desteğini Burak Hoca dan aldım

Eşime musallat olan kadından kocamı kurtarmak için bir medyum, kendisine güvenle paramı ve umutlarımı verebileceğim bir hoca arıyordum. Resmen kocama yapışan bu kadın kocama sanırım büyü yapmıştı. Ben bir hoca ararken, internet üzerinden yumurta büyüsü yaptıranların yorumları nelermiş, incelemeler yaptım. Yorumların önemli kısmı Medyum Burak hakkında olumlu izlenimlere sahipti. Yumurta büyüsü yaptıranlar büyük bir çoğunluk olarak, Burak Hoca dan memnun kalmışlar, ben de kendisinden destek almaya karar verdim. Aradım ve son derece içten, bir o kadar da samimi bir ses tonu ile bana yardımcı oldu. Çok iyi dinleyen bir insan, ben de içten şekilde kendisinden cesaret alarak kendisine kendimi anlattım.

Bana büyü yapıldığı belirtti öncelikle büyünün bozulmasını sağladı. Öte yandan, yumurta büyüsü olarak bana kırılmamış yumurta büyüsü desteği verdi. Yumurta büyüsü nasıl yapılır, bunu bana anlatarak benden istediklerini de iletti. Ben de kendisine güvenerek her zaman dediklerini yaptım. Kısa sürede etkilerini görmeye başladım bunların hepsini, yani şu andaki mutluluğumu medyum Burak Hoca ya borçluyum. Ayrıca benim için durumun zor olmasından kaynaklı şekilde, sadece gerçek hocaların yapabildiği celp desteğini de verdi. 14 gün içinde celp yapılıyor ve hocamın hazırladığı kolyeyi 90 gün boynumda taşıdım. Hocam bu sırada okunması gerekenleri de benim için yaptı.

 

Bir önceki yazımız olan Kaşık Büyüsü başlıklı makalemizde kaşık büyüsü, kaşık büyüsü belirtileri ve kaşık büyüsü etkileri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir